Komunikat XXXVI Bieg Ptolemeusza

Opublikowano: niedziela, 02, październik 2016 19:11
Waldemar Kuświk
Odsłony: 782

Wyniki biegów szkolnych - XXXVI Bieg Ptolemeusza

Komunikat końcowy

XXXVI Biegu Ptolemeusza

biegi szkolne

Kalisz 02.10.2016r.

 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta ok. 1500 m

 

1 miejsce – KINGA GRABOWSKA -ZSE

 

2 miejsce -PATRYCJA SKOCZYLAS -II LO

 

3 miejsce -MAGDALENA KUŚWIK -III LO

 

4 miejsce -ALICJA MAK-III LO

 

5 miejsce -PAULINA RYBCZYŃSKA-LO OSTRZESZÓW

 

6 miejsce -DOMINIKA JAROSZ- NTI im. Św. Józefa KALISZ

 

7 miejsce -SYLWIA TUTA -NTI im. Św. Józefa KALISZ

 

8 miejsce -KATARZYNA KUREK -I LO

 

9 -JULIA BARTCZAK -III LO

 

10 miejsce -KLAUDIA KĄKOL-III LO

 

Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy ok. 1500m

 

1 miejsce – WIKTOR WACHOWSKI -UKS 12 KALISZ -VII LO

 

2 miejsce – KRZYSZTOF FILAR -II LO

 

3 miejsce – DAWID GOLA -ZSP 2

 

4 miejsce – JAKUB BARAN -UKS 9 KALISZ

 

5 miejsce -BARTŁOMIEJ KUBIAK – IV LO

 

6 miejsce – BARTŁOMIEJ KUKUŁA -ZSTE

 

7 miejsce -MIKOŁAJ MYTULA -UKS 9 KALISZ

 

8 miejsce -IGOR JĘDRUSIK -IV LO

 

9 miejsce -MIŁOSZ KUBERA-III LO

 

10 miejsce -NORBERT LIS-III LO

 

11 miejsce -ADRIAN KUREK-III LO

 

12 miejsce -MICHAŁ LISZKOWSKI -III LO

 

13 miejsce -KACPER M IĘTKIEWICZ- UKS 9 KALISZ

 

14 miejsce -MATEUSZ WILICKI-ZSP 2

 

15 miejsce -WIKTOR JĘDRUSIK -IV LO

 

Szkoły Gimnazjalne Dziewczęta ok. 1500m

 

1 miejsce – IWONA TOMCZAK -G OPATÓWEK

 

2 miejsce – NIKOLA KASPRZYCKA -G OPATÓWEK

 

3 miejsce -NIKOLA PIETROŃ -G KOBYLA GÓRA

 

4 miejsce – WERONIKA JACKOWSKA -G10

 

5 miejsce -NIKOLA MATUSZCZAK -G10

 

6 miejsce -ZOFIA WARSZOWSKA -G1

 

7 miejsce -AGNIESZKA RÓŻAŃSKA -G STAWISZYN

 

8 miejsce -MARTYNA KURZAJCZYK -G9

 

9 miejsce -NADIA CZERNIAKOWSKA -G10

 

10 miejsce-MARIA LISIECKA -G10

 

11 miejsce -LAURA SKROBAŃSKA -G GODZIESZE WIELKIE

 

12 miejsce -ZOFIA FRĄSZCZAK -G7

 

13 miejsce – WIKTORIA TUŁACZ -G CHEŁMCE

 

14 miejsce -NATALIA CHOJNACKA -G DĘBE

 

15 miejsce -WIKTORIA DELEBIS -G2

 

16 miejsce -DOMINIKA LESZCZYŃSKA G4

 

17 miejsce -NIKOLA ŁAGODA -G3

 

18 miejsce -WERONIKA LUDWICZAK -G3

 

19 miejsce -PATRYCJA AMBROZIAK -G3

 

20 miejsce -NATALIA WOLF-G3

 

21 miejsce -MARIKA TOMASZEWSKA -G3

 

22 miejsce -GABRIELA ZDUNIAK -G SN

 

23 miejsce -WERONIKA WYBORNA -G9

 

24 miejsce -ALEKSANDRA JARECKA -G im. Św. Józefa

 

25 miejsce -EWA HARAŚ-G10

 

26 miejsce -ALEKSANDRA KORPIK -G4

 

27 miejsce -JULIA JABŁOŃSKA -G4

 

28 miejsce -PAULINA MICHALAK -G STAWISZYN

 

29 miejsce -HANNA SOBKOWIAK – G OLEŚNICA

 

30 miejsce -MAŁGORZATA KOŁODZIEJCZYK -G STAWISZYN

 

31 miejsce -PAULINA MATYSIAK- G STAWISZYN

 

32 miejsce -WIKTORIA JANIAK -G STAWISZYN

 

33 miejsce -MICHALINA CUPER -G10

 

34 miejsce -BEATA PŁAWSKA -G7

 

35 miejsce -KORNELIA SOROKA -G3

 

36 miejsce -JULIA GRZYWACZ -G10

 

37 miejsce – WERONIKA ALEKSANDROWICZ -G10

 

38 miejsce – PATRYCJA WITEK -G Św. Józefa

 

39 miejsce -PAULINA ŚWIEŻYŃSKA -G9

 

40 miejsce -MARTYNA KRASZKIEWICZ -G9

 

41 miejsce -ALICJA GMYREK-G9

 

42 miejsce -WERONIKA BRODA -G4

 

43 miejsce -JOANNA SZABLEWSKA -G7

 

44 miejsce -ANITA TYLCZYŃSKA -G10

 

45 miejsce -PAULINA BADLAK -G3

 

46 miejsce -WIKTORIA PLASNER -G4

 

47 miejsce -WIKTORIA PRZYBYLSKA -G2

 

48 miejsce -ANNA MISTRZAK G10

 

49 miejsce -NICOLETTA GĄSIOROWSKA -Gim. im. Św. Józefa

 

50 miejsce -MAŁGORZATA BŁASZCZYK-G3

 

51 miejsce -GABRIELA KAMIŃSKA -G3

 

52 miejsce -WIKTORIA KUJAWA -G STAWISZYN

 

53 miejsce -OLIWIA PILARSKA -G4

 

54 miejsce -GABRIELA SOBCZAK -G10

 

55 miejsce -GABRIELA JANIAK -G2

 

56 miejsce -NIKOLA ANTCZAK -G2

 

57 miejsce -WERONIKA WOJTASZEK -G3

 

58 miejsce -JULIA KLIMCZAK -G3

 

59 miejsce -MAŁGORZATA MICHALAK G10

 

60 miejsce -WERONIKA GARNCAREK -G9

 

61 miejsce -MONIKA BOBER -G9

 

Szkoły Gimnazjalne Chłopcy ok. 1500m

 

1 miejsce – WIKTOR KRĄŻYŃSKI -G7

 

2 miejsce -KAMIL GAŁĘCKI -G KOBYLA GÓRA

 

3 miejsce -MIŁOSZ MATUSZEWSKI -G9

 

4 miejsce -MATEUSZ MOCZULSKI -G3

 

5 miejsce -PATRYK WDOWCZYK -G1

 

6 miejsce -BOLESŁAW KAMIŃSKI -G3

 

7 miejsce -MIŁOSZ CZERNIAK -G10

8 miejsce -KRYSTIAN SZTANDERA -G7

 

9 miejsce -SZYMON KOLAŃSKI -G7

 

10 miejsce -KRZYSZTOF BIAŁEK -G3

 

11 miejsce -JAN SZATKOWSKI -G10

 

12 miejsce -GRZEGORZ BASZCZYŃSKI -G9

 

13 miejsce -MIKOŁAJ BIEŃ -G EDUKATOR

 

14 miejsce -ADAM PUĆKA -G3

 

15 miejsce -ALAN PILUSZ -G NAZARET

 

16 miejsce – ARKADIUSZ KACZMAREK -G7

 

17 miejsce -BARTOSZ SKOWROŃSKI -G10

 

18 miejsce -JAKUB HUDRYŚ -G7

 

19 miejsce -KRZYSZTOF ŻMUDA -G10

 

20 miejsce -WIKTOR GÓRAL-G10

 

21 miejsce -MATEUSZ RYKASZEWSKI -G2

 

22 miejsce -MATEUSZ STACHOŃ -G10

 

23 miejsce -JAKUB KIT -G STAWISZYN

 

24 miejsce -WOJCIECH JANCZAK -G STAWISZYN

 

25 miejsce -MACIEJ KOCHANEK -G3

 

26 miejsce -FILIP OLSZEWSKI -G10

 

27 miejsce -PAWEŁ GRABOWSKI -G7

 

28 miejsce -JÓZEF BARAN -G3

 

29 miejsce -WITOLD JAKUBOWSKI -G9

 

30 miejsce -WIKTOR MATEJA -G7

 

31 miejsce -PIOTR KACZMAREK -G2

 

32 miejsce -KACPER KUŚ -G4

 

33 miejsce -JAN PŁACZEK -G2

 

34 miejsce -KACPER JANIK -G 11

 

35 miejsce -NIKODEM KĘSZYCKI -G7

 

36 miejsce -MATEUSZ ZBOROWSKI -G2 OSTRZESZÓW

 

37 miejsce -MATEUSZ SOPAŁOWICZ -G10

 

38 miejsce -BARTOSZ WAWRZYNIAK -G4

 

39 miejsce -PIOTR LEWANDOWICZ -G10

 

40 miejsce -ALEKSANDER WAWRZYNIAK -G10

 

41 miejsce -KACPER PARA -G10

 

42 miejsce -JACEK PAWLAK -G3

 

43 miejsce -WIKTOR KASPRZAK -G10

 

44 miejsce -JAKUB BIAŁEK -G3

 

45 miejsce -BARTŁOMIEJ GRZELAK

 

46 miejsce -ŁUKASZ MIŁEK G7

 

Szkoły Podstawowe klasy V-VI Dziewczęta ok. 1000m

 

1

Bałwas

Aleksandra

SP 14 Kalisz

2

Plewka

Wiktoria

SP 17 Kalisz

3

Pietrzak

Julia

SP 18 Kalisz

4

Karolak

Celina

SP 15 Kalisz

5

Sowińska

Zuzanna

SP 18 Kalisz

6

Wiss

Anna

SP 18 Kalisz

7

Goździewicz

Julia

SP 17 Kalisz

8

Chmielik

Joanna

SP Koło

9

Antkowiak

Klaudia

SP 18 Kalisz

10

Przybył

Martyna

SP 10 Kalisz

11

Luty

Aleksandra

SP 17 Kalisz

12

Zborowska

Samanta

SP 3 Ostrzeszów

13

Perskawiec

Patrycja

SP Opatówek

14

Paszczyńska

Adrianna

SP 13 Kalisz

15

Odziemek

Olga

SP 9 Kalisz

16

Biesiada

Aleksandra

Stawiszyn

17

Kubczyk

Gabriela

SP 17 Kalisz

18

Kamańczyk

Gabriela

SP 16 Kalisz

19

Cebulska

Klaudia

SP 17 Kalisz

20

Sulikowska

Julia

SP 9 Kalisz

21

Wiśniewska

Emilia

SP 17 Kalisz

22

Brąszewska

Alicja

SP 17 Kalisz

23

Baranowska

Weronika

SP 18 Kalisz

24

Nolbert

Natalia

SP 7 Kalisz

25

Urbaniak

Martyna

SP 16 Kalisz

26

Cebulska

Joanna

SP 17 Kalisz

27

Krzeszkiewicz

Aleksandra

SP 13 Kalisz

28

Stankiewicz

Dominika

SP 17 Kalisz

29

Matuszak

Oliwia

SP 12 Kalisz

30

Hofman

Adrianna

SP 17 Kalisz

31

Śnieg

Maja

SP 17 Kalisz

32

Tomczyk

Natalia

Stawiszyn

33

Górniak

laura

SP 7 Kalisz

34

Majonek

Natalia

SP 6 Kalisz

35

Tarnawska

Agata

SP 15 Kalisz

35

Borowiec

Julia

SP 17 Zielona Góra

36

Kubisiak

Nina

SP1 8 Kalisz

37

Janicka

Anna

SP1 8 Kalisz

38

Sradomska

Sandra

SP 1 Kalisz

39

Pawlak

Weronika

SP 16 Kalisz

40

Molka

Matylda

SP 17 Kalisz

41

Wałęsiak

Julia

SP 17 Kalisz

42

Wróblewska

Anna

SP SN Kalisz

43

Sójka

Oliwia

SP 17 Kalisz

44

Płotek

Natalia

SP 15 Kalisz

45

Sotek

Julia

SP 1 Kalisz

46

Stefaniak

Aleksandra

SP 17 Kalisz

47

Czarnojanczyk

Patrycja

SP 17 Kalisz

47

Matuszak

Nikola

SP 12 Kalisz

48

Gaweł

Julia

SP 18 Kalisz

49

Drytkiewicz

Roksana

SP 18 Kalisz

50

Kasprzak

Oliwia

SP 18 Kalisz

51

Trawczyńska

Patrycja

SP 16 Kalisz

52

Wieczorek

Martyna

SP 17 Kalisz

53

Mroczek

Magdalena

SP 16 Kalisz

54

Wróbel

Anna

SP 8 Kalisz

55

Lewandowska

Nikola

SP 18 Kalisz

56

Napierała

Gabriela

SP 16 Kalisz

57

Lewandowska

Zofia

SP 7 Kalisz

58

Jeminaj

Estera

SP 1 Kalisz

59

Wawrzyniak

Aleksandra

SP 17 Kalisz

60

Piekarska

Julia

SP 7 Kalisz

61

Salamon

Patrycja

SP 17 Kalisz

62

Chudzińska

Oliwia

SP 1 Kalisz

65

Kochanek

Wiktoria

SP 15 Kalisz

66

Przybyszewska

Iga

SP 17 Kalisz

67

Fras

Weronika

SP 17 Kalisz

68

Rubińska

Katarzyna

SP 13 Kalisz

69

Białek

Martyna

SP 16 Kalisz

70

Talbierz

Anastazja

SP 17 Kalisz

71

Wyborny

Natalia

SP 1 Kalisz

72

Mrozińska

Wiktoria

Stawiszyn

73

Musielak

Zofia

SP 15 Kalisz

73

Maciejewska

katarzyna

SP 1 Kalisz

74

Piwońska

Katarzyna

SP 18 Kalisz

75

Pietrzak

Julia

SP 17 Kalisz

76

Binkowska

Gabriela

SP 1 Kalisz

77

Tomczyk

Kamila

Stawiszyn

78

Kowalska

Maja

Stawiszyn

79

Stachoń

Gabriela

SP 18 Kalisz

80

Waliszewska

Weronika

SP 1 Ostrów

81

Franczak

Aleksandra

SP 1 Kalisz

82

Wiatrowska

Zofia

SP 1 Kalisz

83

Sztukowska

Ewelina

SP 15 Kalisz

84

Sztukowska

Julia

SP 15 Kalisz

 

Szkoły Podstawowe klasy V-VI Chłopcy ok. 1000m

 

1

Przygodzki

Łukasz

SP 18 Kalisz

2

Bora

Damian

SP 15 Kalisz

3

Matelski

Piotr

SP 2 Kalisz

4

Kobyłka

Jan

SP 18 Kalisz

5

Fursewicz-Dałek

Mikołaj

SP 18 Kalisz

6

Sobczak

Kacper

SP 17 Kalisz

7

Łuczak

Łukasz

SP Chełmce

8

Zyźniewski

Jan

SP 18 Kalisz

9

Juszczak

Łukasz

SP Opatówek

10

Rosiński

Patryk

SP 8 Kalisz

11

Bończyk

Adrian

SP 7 Kalisz

12

Kornacki

Adam

SP 7 Kalisz

13

Zalewski

Maciej

SP 18 Kalisz

14

Zommer

Jonasz

SP 7 Kalisz

15

Wojtczak

Mikołaj

SP 16 Kalisz

16

Dąbrowski

Franciszek

SP 7 Kalisz

17

Durski

Maciej

SP 17 Kalisz

18

Błaszczyk

Wiktor

SP SN Kalisz

19

Kurcbach

Alan

SP 18 Kalisz

20

Kleczewski

Wiktor

SP 8 Kalisz

21

Bielak

Mateusz

SP 14 Kalisz

22

Ratajczyk

Martin

SP 13 Kalisz

23

Tomczyk

Miłosz

SP Błaszki

24

Chlasta

Dawid

SP 18 Kalisz

25

Grabowski

Jakub

SP 18 Kalisz

26

Sawirow

Dima

SP 17 Kalisz

27

Majonek

Jakub

SP 6 Kalisz

28

Pilch

Mateusz

SP 22 Kalisz

29

Pawlak

Cyprian

SP 7 Kalisz

30

Ambroziak

Dawid

SP 16 Kalisz

31

Drobniewski

Tomasz

SP Kościelna Wieś

32

Trzeciak

Adam

SP 22 Kalisz

33

Górski

Kacper

SP 1 Kalisz

34

Rubas

Szymon

SP 7 Kalisz

35

Kęszycki

Mikołaj

SP 10 Kalisz

36

Wodiczko

Aleksander

SP 13 Kalisz

37

Szpila

Sambor

SP 12 Kalisz

38

Pawlaczyk

Piotr

SP SN Kalisz

39

Chabel

Antoni

SP 13 Kalisz

40

Wojtas

Adrian

SP 2 Kalisz

41

Chrystek

Patryk

SP SN Kalisz

42

Kubiak

Jakub

SP 13 Kalisz

43

Urban

Adam

SP 17 Kalisz

44

Winsze-Kical

Kewin

SP 6 Kalisz

45

Filipowicz

Maciej

SP 15 Kalisz

46

Dusza

Igor

SP 18 Kalisz

47

Paciorkowski

Kamil

SP Russów

48

Ignasiak

Jakub

SP 6 Kalisz

49

Nowak

Patryk

SP Koźminek

50

Ibusz

Patryk

SP 6 Kalisz

51

Rybka

Adrian

SP 16 Kalisz

52

Lewandowski

Maciej

SP 15 Kalisz

53

Koziński

Filip

SP 13 Kalisz

54

Walas

Tymoteusz

SP 16 Kalisz

55

Wolski

Kacper

SP 15 Kalisz

 

Szkoły Podstawowe klasy III-IV Dziewczęta ok. 800m

 

1

Witkowska

Patrycja

SP 16

 

2

Kowalczyk

Martyna

SP 16

 

3

Zielińska

Aleksandra

SP 10

 

4

Chabierska

Julia

SP 18

 

5

Andrzejczak

Nadia

SP 14

 

6

Bednarek

Marta

SP 15

 

7

Szymańska

Aleksandra

SP Opatówek

8

Sokół

Hanna

SP 17

 

9

Sztypka

Barbara

SP 14 Włocławek

10

Chlasta

Maja

SP 18

 

11

Kumańczyk

Amelia

SP 16

 

12

Odziemska

Amelia

SP 18

 

13

Plewka

Alicja

SP 17

 

14

Tomaszewska

Paulina

SP 17

 

15

Matuła

Alicja

SP 17

 

16

Trzęsała

Jessica

SP 14

 

17

Grądzielewska

Julia

SP 17

 

18

Jakubowska

Helena

SP 17

 

19

Leszka

Katarzyna

SP 13

 

20

Klocek

Zuzanna

SP im. Jana Pawła II

21

Koszada

Hanna

SN Kalisz

 

22

Gołębowska

Olga

SP 7

 

23

Cempel

Julia

SP 14

 

24

Powęzka

Wiktoria

SP 8

 

25

Kaftanowicz

Weronika

SP 17

 

26

Wojnicka

Lena

SP 13

 

27

Sradomska

Maja

SP 18

 

28

Wojtyś

Julia

SP 17

 

29

Boczek

Lena

SP 14

 

30

Nawrocka

Zuzanna

SP 18

 

31

Tomczyk

Lena

SP 18

 

32

Rogacka

Kornela

Stawiszyn

 

33

Borkowska

Hanna

SP Opatówek

34

Piotrowska

Nadia

SP 18

 

35

Rudowicz

Julia

SP 18

 

36

Sowa

Aleksandra

SP 10

 

37

Walczak

Wiktoria

SP 10

 

38

Kania

Antonina

SP 18

 

39

Ziółkowska

Natalia

SP 14

 

40

Glinkowska

Zofia

SP 15

 

41

Łuczak

Kinga

Chełmce

 

42

Tomczyk

Milena

SP Błaszki

 

43

Kęszycka

Maja

SP 10

 

44

Golanowska

Iga

SP 17

 

45

Urbańska

Malwina

SP 14

 

46

Płocinska

Julia

SP 13

 

47

Nogaj

Zuzanna

SP 14

 

48

Małecka

Hanna

SP 18

 

49

Błaszczyk

Milena

SP 15

 

50

Borecka

Emanuela

SP 15

 

51

Smelczyńska

Hanna

SN Kalisz

 

52

Głębowska

Lena

SP 18

 

53

Sukiennik

Anna

SP 17

 

54

Kurzajczyk

Zuzanna

SP 17

 

55

Janiak

Aniela

SP SN

 

56

Matysiak

Anna

SP 13

 

57

Urbańska

Julia

SP 18

 

58

Tarnawska

Małgorzata

SP 15

 

59

Szuszkiewicz

Matylda

SP 16

 

60

Molka

Wiktoria

SP 7

 

61

Sowa

Oliwia

SP 23

 

62

Zaremba

Alicja

SP 14

 

63

Rektor

Klaudia

SP 16

 

64

Radlicka

Marta

SP 17

 

65

Pawlaczyk

Laura

SP 18

 

66

Landuch

Alicja

SP 18

 

67

Machowczyk

Martyna

SP 13

 

68

Matuszak

Weronika

SP 12

 

69

Woźniak

Weronika

SP 17

 

70

Jeziorska

Emilia

SP 8

 

71

Młynek

Zoja

SP 12

 

72

Nawrocka

Julia

SP 16

 

73

Kowalczyk

Oliwia

SP Stawiszyn

74

Jóźwiak

Weronika

SP 14

 

75

Werbińska

Patrycja

SP 18

 

76

Matysiak

Wiktoria

SP 18

 

77

Kaftanowicz

Maria

SP 18

 

78

Owczarel

Nela

SP 18

 

79

Białobłocka

Wiktoria

SP 18

 

80

Czech

Eliza

SP 17

 

81

Balcerek

Anna

SP 17

 

82

Kasprzak

Patrycja

SP 13

 

83

Wrzesińska

Gabriela

SP 15

 

84

Wolniak

Julia

SP 1

 

85

Raszewska

Agnieszka

SP 15

 

86

Kulczycka

Jagienka

SP 14

 

87

Kudła

Noemi

SP Jagielończyk

 

Szkoły Podstawowe klasy III-IV Chłopcy ok. 800m

 

1

Musiał

Mateusz

SP 8

2

Sarnowski

Wiktor

SP 1

3

Józefiak

Dawid

SP 8

4

Kraszewski

Maciej

SP 14

5

Kasprzak

Szymon

SP 8

6

Ligocki

Jakub

SP 15

7

Domagała

Mikołaj

SP Moskurnia

8

Krystek

Szymon

SP 14

9

Janiszewski

Michał

SP 7

10

Matysiak

Wiktor

SP Strzałków

11

Kucharczyk

Wojtek

SP 17

12

Raniś

Jakub

SP 22

13

Zientalak

Piotr

SP 16

14

Szulc

Mikołaj

SP 14

15

Werczyński

Michał

SP 1

16

Żarnecki

Odyseusz

SP 6

17

Gołąb

Maksymilian

SP 18

18

Wojtas

Dominik

SP 22

19

Łyskawa

Piotr

SP 17

20

Bielak

Witold

SP 14

21

Wieczorek

Kuba

SP 6

22

Chowański

Bartosz

SP 17

23

Witczak

Kacper

SP 17

24

Fibich

Alan

SP 1

25

Filipiak

Szymon

SP 14

26

Miłek

Fabian

SP 17

27

Szczepaniak

Alan

SP Jagielończyk

28

Marchwicki

Wiktor

SP 14

29

Wawrzonowski

Hubert

SP 18

30

Juszczak

Mikołaj

SP 13

31

Filipowicz

Kacper

SP 15

32

Kowalik-Stepień

Kamil

SP 16

33

Prowse

Aleksander

SP Jagielończyk

34

Piguła

Bartosz

SP 17

35

Jaworski

Filip

SP 18

36

Stachowski

Bartosz

SP 12 W-wa

37

Nowak

Marcel

SP 16

38

Hałas

Marcin

SP 18

39

Kraszewski

Jakub

SP 14

40

Michałowski

Karol

SP 16

41

Błaszczyk

Mikołaj

SP 18

42

Nickowski

Maciej

SP 18

43

Michalski

Janusz

SN Kalisz

44

Zimny

Mateusz

SP 14

45

Kraszewski

Miłosz

SP 1846

46

Nawrocki

Aleksander

SP 15

47

Śledź

Igor

SP 14

48

Spychalski

Wiktor

SP 1

49

Chudziak

Brajan

SP 1

50

Piestrzyński

Wiktor

SP 7

51

Błaszczyk

Kordian

SP 17

52

Wysokiński

Kornel

SP 14

53

Militowski

Marcel

SP Jagielończyk

54

Kubiak

Jakub

SP 14

55

Pasik

Adam

SP 15

56

Zakierski

Wojciech

SP 14

57

Przegenada

Szymon

SP 15

58

Trawczyński

Dominik

SP 14

59

Włodarczyk

Antoni

SP 7

60

Kubiak

Igor

SP Jagielończyk

61

Maciejewski

Hubert

SP 16

62

Ordoczyński

Franciszek

SP 18

62

Antczak

Salwatore

SP 1

63

Nowak

Bartosz

SP 15

64

Mikołajczyk

Oliwier

SP 13

65

Bąk

Wojciech

SP 17

66

Żuberek

Wojciech

SP 15

67

Duszczak

Filip

SP 8

68

Galant

Łukasz

SP 18

69

Mużyło

Kajetan

SP 17

70

Ziółkowski

Wojciech

SP 14

71

Strzykowski

Mateusz

SP 7

72

Wieczorek

Karol

SP 15

73

XXX - nieczytelny

Mateusz

SP 18

74

Jeminaj

Samuel

SP 1

75

Figiel

Antoni

SP 8

76

Nowicki

Adam

SP 15

77

Jung

Michał

SP 15

78

Sośnicki

Adam

SP 18

79

Skutecki

Igor

SP 18

80

Świtalski

Filip

SP 7

81

Landenburski

Szymon

SP 18

82

Jarych

Kacper

SP 18

83

Jastrzębski

Grzegorz

SP 14

84

Sławiński

Igor

SP 15

85

Kucal

Kacper

SP 18

86

Biały

Tomasz

SP Jagielończyk

87

Jerz

Igor

SP 18

88

Kaczmarek

Jan

SP 15

89

Biernat

Kacper

SP 14

90

Kowalczyk

Wiktor

SP 16

91

Pawlik

Krzysztof

SP 15

 

Szkoły Podstawowe klasy I-II Dziewczęta ok. 500m

 

1

Matysiak

Martyna

SP Strzałków

2

Trzcinska

Alicja

Brzeziny

3

Nowak

Alicja

SN Kalisz

4

Matuszczak

Zuzanna

SP 12

5

Rembowska

Patrycja

SP 12

6

Borowska

Blanka

SP 18

7

Kaźmierczak

Weronika

SP 18

8

Walczak

Lena

SP 15

9

Jarych

Emilia

SP 18

10

Kościelak

Julia

SP 18

11

Kaczmarek

Michalina

SP 16

12

Kubisiak

Anna

SP 18

13

Mencel

Alicja

SP 14

14

Kuczyńska

Michalina

SP 14

15

Korpik

Beata

SP 14

16

Zawołowicz

Antonina

SN Kalisz

17

Zielezińska

Maja

SP 15

18

Świercz

Anastazja

SP 16

19

Lisok

Małgorzata

SP 17

20

Karpisiewicz

Nadia

SP Rychnów

21

Nowak

Gabriela

Koźminek

22

Kutrzuba

Zofia

SP Primus Wrocław

23

Cieślak

Julia

SP 18

24

Jaszczak

Martyna

SP 12

25

Urbaniak

Antonina

SP 16

26

Nawrocka

Nina

SP 18

27

Przepórkowska

Maja

SP 17

28

Mikuła

Gabriela

SP 15

29

Socka

Justyna

SP 14

30

Kruk

Antonina

SP 1

31

Jarek

Ada

SP 14

32

Kasprowicz

Marta

SP 14

33

Bińczyk

Gabriela

SP 16

34

Mańka

Julia

SP 11

35

Bartczak

Hanna

SP 18

36

Krysztoforska

Anna

SP 17

37

Jasiukiewcz

Natalia

SP 17

38

Pilarczyk

Anna

SP 15

39

Zajonz

Marcelina

SP 18

40

Wysogląd-Gądek

Helana

SN Kalisz

41

Kucharska

Zuzanna

SP 22

42

Kobierska

Nadia

SP 18

43

Lipska

Dominika

SP 18

44

Kubiak

Magdalena

SP 14

45

Plewińska

Julia

SP 15

46

Nowak

Julia

SP 18

47

Maciejewska

Oliwia

SP 14

48

Jankowska

Hanna

SP 9

49

Bielak

Milena

SP 14

50

Łata

Natalia

SP 18

51

Wójcik

Karolina

SP 1 Gryfino

52

Jankowska

Julia

SP 8

53

Bartosik

Nadia

SP 12

54

Chojnacka

Oliwia

SP Skarszew

55

Wielgosz

Amelia

SP 15

56

Pawlaczyk

Anna

SN Kalisz

57

Sobańska

Aleksandra

SP 18

58

Kaźmierczak

Natalia

Lisków

59

Piotrowska

Stafania

SN Kalisz

60

Szcześniak

Zuzanna

SP 8

61

Mamońska

Wiktoria

SP 15

62

Duszczak

Agata

SP 8

63

Kowalczyk

Zuzanna

SP Kokanin

64

Bruś

Amelia

Jagiellonczyk Kalisz

65

Andrzejewska

Gabriela

SP 14

66

Stasiak

Antonina

Jagiellonczyk Kalisz

67

Fibinger

Kamila

Jagiellonczyk Kalisz

68

Jeziorska

Anna

SP Chełmce

69

Falender

Hanna

SP Cisie

70

Grzeluszka

Julita

SP 15

71

Wojtczak

Maja

SP 15

72

Kalecińska

Maria

SP 18

73

Szczygiecka

Nadia

SP 14

74

Tessner

Aleksandra

SP 17

75

Orlicz-Błońska

Maja

Jagiellonczyk Kalisz

76

Grzelak

Antonina

SP 12

77

Mencel

Julia

SP 1

78

Frankowska

Zofia

SP 18

79

Sośnicka

Wiktoria

Jagiellonczyk Kalisz

80

Cieślik

Vanessa

SP 18

81

Jakubek

Julia

SP 15

82

Rusek

Agnieszka

SP 18

83

Radomska

Michalina

Jagiellonczyk Kalisz

84

Duczmal

Gabriela

SP 18

85

Oliwiecka

Zofia

SP 18

86

Grzeluszka

Zofia

Jagiellonczyk Kalisz

87

Eperlein

Julia

SP 16

88

Biała

Marta

Jagiellonczyk Kalisz

89

Fibinger

Patrycja

Jagiellonczyk Kalisz

90

Matuszak

Anastazja

SP 18

91

Paciorkowska

Emilia

SP Russów

92

Kobza

Patrycja

SP 15

93

Markiewicz

Karolina

SP 18

94

Aleksandrzak

Hanna

SP 18

 

Szkoły Podstawowe klasy I-II Chłopcy

 

1

Rzempołuch

Bartosz

SP 5 Turek

2

Borecki

Nikodem

SP Janków Przyg.

3

Witoń

Antoni

SP 14

4

Jakubek

Leon

SP 14

5

Bąk

Krzysztof

SP 17

6

Bartczak

Piotr

SP 8

7

Pietrzycki

Dawid

SP 18

8

Binkowski

Antoni

SP 15

9

Nawrocki

Franciszek

SP 15

10

Janik

Karol

SN Kalisz

11

Cichorek

Tomasz

SP Opatówek

12

Cichorek

Maciej

SP Opatówek

13

Czarnek

Michał

SP 23

14

Guzowski

Mateusz

SN Kalisz

15

Gorzelany

Kamil

SP 6 Gniezno

16

Juszczak

Bartosz

SP Opatówek

17

Krawczyk

Paweł

SP 13

18

Borecki

Michał

SP 15

19

Leszka

Patryk

Chełmce

20

Peśla

Hubert

Salezjanki Ostrów

21

Skorupa

Kacper

SP 16

22

Janiszewski

Wiktor

SP 1

23

Werbliński

Jan

SN Kalisz

24

Skórczak

Klaudiusz

SP 17

25

Glazer

Oliwier

SP 18

26

Kopijkowski

Szymon

SP 13

27

Rudowicz

Bartłomiej

SP Raszków

28

Tarasiewicz

Nikodem

SP 7

29

Janiak

Wojciech

SP 10

30

Kaletka

Filip

SP 18

31

Sagan

Alan

SP 18

32

Glapiński

Krzysztof

SP 18

33

Pawlak

Jakub

SP 14

34

Świec

Kacper

SP 22

35

Kwiatek

Patryk

SP 22

36

Walczak

Wiktor

SP 15

37

Strapagiel

Maciej

SP 14

38

Grygielski

Jakub

SP 17

39

Cyrandy

Filip

SP 18

40

Janicki

Antoni

SP 18

41

Wojciechowski

Igor

Russów

42

Stamirowski

Jakub

SP 18

43

Banasiak

Adam

SP 10

44

Moc

Michał

SP 1

45

Bystrzycki

Witold

SP 2

46

Tomczyk

Mateusz

SP 18

47

Jabłoński

Michał

Jagiellończyk Kalisz

48

Kubel

Antoni

SP 8 Krotoszyn

49

Strejczek

Wojciech

SP 18

50

Wyborny

Szymon

SP 17

51

Podgórny

Franciszek

SN Kalisz

52

Piechota

Szymon

SP 8

53

Matuszak

Filip

SP 12

54

Stanecki

Stanisław

SP Szczytniki

55

Staszak

Mateusz

SP 18

56

Skrzeczyński

Wojciech

Jagiellończyk Kalisz

57

Bazaliński

Maksymilian

SP 18

58

Niezgoda

Bartosz

SP 18

59

Chojnacki

Mikołaj

SN Kalisz

60

Kałużny

Jakub

SP 17

61

Czajczyński

Aleksander

SN Kalisz

62

Nowak

Mateusz

Koźminek

63

Banasiak

Mateusz

Chełmce

64

Ginalski

Filip

SP 14

65

Łuczak

Adam

Chełmce

66

Szłoda

Szymon

SP 22

67

Przybył

Adam

SP 14

68

Kania

Mikołaj

SP 18

69

Górski

Emil

SP 12

70

Pracki

Maciej

Jagiellończyk Kalisz

71

Antoniak

Wiktor

Jagiellończyk Kalisz

72

Talarczyk

Jakub

SN Kalisz

73

Zborowski

Adrian

SP 3 Ostrzeszów

74

Kubicki

Oliwier

SP 22

75

Chucki

Przemysław

SP 17

76

Korpik

Paweł

SP 14

77

Mencel

Mateusz

SP 1

78

Kranc

Antoni

SP 12

79

Jeminaj

Dan

SP 1

80

Korpik

Adam

SP 14

81

Wasielewski

Mateusz

SP 4 Krotoszyn

82

Kubalewski

Jakub

SP 18

83

Kowalski

Filip

SP 14

84

Pyszkowski

Filip

SP 14

85

Keler

Alan

SP 18

86

Rau

Aleksander

SN Kalisz

87

Gatkowski

Jakub

Jagiellończyk Kalisz

88

Nowak

Jakub

Jagiellończyk Kalisz

89

Klucznik

Alan

SP 18

90

Włodarczyk

Piotr

SP 7

91

Załęcki

Cyprian

SP 17

92

Markiewicz

Jakub

SP 16

93

Tomczak

Maciej

SN Kalisz

94

Kempa

Piotr

SP 17

95

Kasprzak

Franciszek

SP 18

96

Kwiatkowski

Franciszek

SP 16

97

Pluta

Mateusz

SP Mierzno

98

Krawczyk

Mikołaj

SP 18

99

Iwanicki

Witold

SP 18

100

Marciniak

Jan

SP 18

101

Gałuszka

Łukasz

Chełmce

102

Ptak

Szymon

SP 18

103

Brąszewski

Dawid

SP 17

104

Olech

Ignacy

SN Kalisz

105

Nowakowski

Ksawery

SP 18

106

Klimkiewicz

Jakub

SN Kalisz

107

Sowiński

Leon

SP 17

108

Marczyński

Kamil

SP 14

109

Dolata

Bartłomiej

SP 14

110

Wolf

Wojciech

SP 15

111

Lis

Wojciech

SP 14

112

Szymański

Szymon

SP 9

113

Owczarek

Stanisław

Jagiellończyk Kalisz

114

Nowak

Szymon

Jagiellończyk Kalisz

115

Stolarz

Natan

SP 18

116

Drobniewski

Michał

Kościelna Wieś

117

Orlicz-Błoński

Mikołaj

Jagiellończyk Kalisz

118

Drużbiak

Sergiusz

SP 18

119

Fluder

Wiktor

SP 14

120

Ptak

Antoni

SP 14

121

Holeksa

Tymon

SP 18