Mistrzostwa Kalisza w Biegach Przełajowych
szkół gimnazjalnych
Kalisz – 22.04.2016 – Park Miejski
dziewczęta
kl. I-II (rok ur. 2001-2002)
I miejsce – Pilch Wiktoria (2002) Gimnazjum nr 9
II miejsce – Warszowska Zofia (2001) Gimnazjum nr 1
III miejsce – Szymańska Wiktoria (2001) Gimnazjum nr 7
IV miejsce – Czerniakowska Nadia (2002) Gimnazjum nr 10
V miejsce – Jurczak Aleksandra (2002) Gimnazjum nr 10
VI miejsce – Wojtyś Zuzanna (2001) Gimnazjum nr 9
VII miejsce – Księżak Barbara (2002) Gimnazjum nr 1
VIII miejsce – Nawrotkiewicz Wiktoria (2001) Gimnazjum nr 10
IX miejsce – Błażejewska Martyna (2002) Gimnazjum nr 10
X miejsce – Jaszcza Martyna (2001) Gimnazjum nr 1
XI miejsce – Janicka Marta (2002) Gimnazjum nr 10
XII miejsce – Dudek Weronika (2001) Gimnazjum nr 10
XIII miejsce – Błaszczyk Weronika (2001) Gimnazjum nr 10
XIV miejsce – Błaszczyk Małgorzata (2002) Gimnazjum nr 3
XV miejsce – Kapelańczyk Karolina (2002) Gimnazjum nr 1
XVI miejsce – Janczk Oliwia (2001) Gimnazjum nr 10
XVII miejsce – Kamińska Gabriela (2002) Gimnazjum nr 3
XVIII miejsce – Grel Anna (2002) Gimnazjum nr 3
XIX miejsce – Grzelak Zuzanna (2001) Gimnazjum nr 10
XX miejsce – Mistrzak Anna (2001) Gimnazjum nr 10
XXI miejsce – Sobecka Julia (2001) Gimnazjum nr 10
XXII miejsce – Machowicz Julia (2002) Gimnazjum nr 1
kl. III (rok ur. 2000)
I miejsce – Kuświk Magdalena (2000) Gimnazjum KSO Edukator
II miejsce – Patrycja Czerniejewska (2000) Gimnazjum nr 9
III miejsce – Marczak Anita (2000) Gimnazjum nr 9
IV miejsce – Bartczak Julia Gim. (2000) KSO Edukator
V miejsce – Wondrak Wiktoria (2000) Gimnazjum nr 10
VI miejsce – Kaszczyk Marta (2000) Gimnazjum nr 10
VII miejsce – Borowiec Patrycja (2000) KSO Edukator
VIII miejsce – Furmaniak Gabriela (2000) Gimnazjum nr 3
IX miejsce – Bośnjak Julia (2000) Gimnazjum nr 3
chłopcy
kl. I-II (rok ur. 2001-2002)
I miejsce – Kaliciński Adam (2001) Gimnazjum nr 10
II miejsce – Moczulski Mateusz (2001) Gimnazjum nr 3
III miejsce – Kordek Kamil (2001) Gimnazjum nr 10
IV miejsce – Dąbrowski Oskar (2002) Gimnazjum nr 2
V miejsce – Olszewski Filip (2002) Gimnazjum nr 10
VI miejsce – Baran Józef (2002) Gimnazjum nr 3
VII miejsce – Pasternak Jakub (2002) Gimnazjum nr 1
VIII miejsce – Żyźniewski Wiktor (2002) Gimnazjum nr 10
IX miejsce – Kominkiewicz Wiktor (2001) Gimnazjum nr 2
X miejsce – Bartosz Wojciech (2001) Gimnazjum nr 7
XI miejsce – Krajewski Mateusz (2001) Gimnazjum nr 7
XII miejsce – Kaleta Robert (2001) Gimnazjum nr 2
XIII miejsce – Kochanek Maciej (2002) Gimnazjum nr 3
XIV miejsce – Żmuda Krzysztof (2001) Gimnazjum nr 10
XV miejsce – Przybył Filip (2002) Gimnazjum nr 3
XVI miejsce – Trzepacz Adrian (2001) Gimnazjum nr 7
XVII miejsce – Andrzejewski Alan (2001) Gimnazjum nr 10
XVIII miejsce – Kaczmarek Piotr (2002) Gimnazjum nr 2
XIX miejsce – Kuśmierczak Dawid (2002) Gimnazjum nr 1
XX miejsce – Krawczyk Paweł (2002) Gimnazjum nr 10
XXI miejsce – Kaczmarek Aleksy (2001) Gimnazjum nr 7
XXII miejsce – Woźniak Marcel (2001) Gimnazjum nr 3
XXIII miejsce – Artymowicz Mateusz (2002) Gimnazjum nr 7
XXIV miejsce – Jerzak Adam (2002) Gimnazjum nr 3
XXV miejsce – Kostrzewa Bartłomiej (2003) Gimnazjum nr 3
kl. III (rok ur. 2000)
I miejsce – Wachowski Wiktor (2000) Gimnazjum nr 9
II miejsce – Smolczyński Wacław (2000) Gimnazjum nr 4
III miejsce – Mytula Mikołaj (2000) Gimnazjum nr 9
IV miejsce – Kurek Adrian (2000) Gimnazjum nr 9
V miejsce – Leśniewski Patryk (2000) Gimnazjum nr 9
VI miejsce – Krysiak Mateusz (2000) Gimnazjum nr 9
VII miejsce – Kopyciński Łukasz (2000) Gimnazjum nr 10
VIII miejsce – Baran Jakub (2000) Gimnazjum nr 10
IX miejsce – Mrówka Kacper (2000) Gimnazjum nr 7
X miejsce – Fojt Jakub (2000) Gimnazjum nr 10
XI miejsce – Zieliński Szymon (2000) Gimnazjum nr 1
XII miejsce – Cieślak Kacper (2000) Gimnazjum nr 3
XIII miejsce – Bergandy Tomasz (2000) Gimnazjum nr 3
XIV miejsce – Małecki Sebastian(2000) Gimnazjum nr 1
XV miejsce – Górniak Adam (2000) Gimnazjum nr 4
XVI miejsce – Raszewski Paweł (2000) Gimnazjum nr 4
XVII miejsce – Olek Przemysław (2000) Gimnazjum nr 7
XVIII miejsce – Hasiak Bartłomiej (2000) Gimnazjum nr 7
Mistrzostwa Kalisza w Biegach Przełajowych
szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Kalisz – 22.04.2016
Organizator: Kaliski Szkolny Związek Sportowy
Termin zawodów: 22.04.2016r. (piątek)
Miejsce zawodów: Park Miejski –start i meta obok Pagody
Szatnie – przebieralnie – pod główną trybuną stadionu kolarskiego
11.00 800m kl. IV dziewczęta (2005)
11.05 800m kl. IV chłopcy (2005)
11.10 1200m kl. V dz (2004)
11.15 1200m kl. V ch (2004)
11.20 1200m kl. VI dz (2003)
11.25 1200m kl. VI ch (2003)
11.30 1200m kl. I-II gimnazjum dz (2002-2001)
11.35 1200m kl. III gimnazjum dz (2000)
11.40 1500m kl. I-II gimnazjum ch (2002-2001)
11.50 1500m kl. III gimnazjum ch (2000)
12.00 1200m kl. I ponadgimnazjalne dz (1999)
12.05 1200m kl. II-III-IV ponadgimnazjalne dz (1996-1998)
12.10 1500m kl. I ponadgimnazjalne ch (1999)
12.20 1500m kl. II-III-IVponadgimnazjalne ch (1996-1998)
Awans do finału wojewódzkiego (bez udziału w Mistrzostwach Kalisza) uzyskali zawodnicy i zawodniczki startujące w Mistrzostwach Polski.
Izabela Krot – 1997
Anna Przyjazna – 1997
Kinga Grabowska – 1999
Rafał Mrowiński – 1997
Zgłoszenia na kartach startowych z pieczątką szkoły
Każdy uczestnik posiada kartę startową (wielkość ¼ A4) wykonaną i czytelnie wypełnioną przez zgłaszającą szkołę (na odwrocie - pieczątka szkoły )
nazwisko ..............................................
imię ......................................................
rocznik .................................................
szkoła ..................................................
Uwaga:
Nieczytelnie wypełnione karty startowe nie będą brały udziału w klasyfikacji punktowej szkół.
Mistrzostwa Kalisza w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Kalisz – 9.10.2015 – Gimnazjum nr 9
SZKOŁY GIMNAZJALNE |
|||
DZIEWCZYNY 10X800 m |
|||
I miejsce |
GIMNAZJUM NR 9 |
||
II miejsce |
GIMNAZJUM NR 7 |
||
III miejsce |
GIMNAZJUM NR 1 |
||
IV miejsce |
GIMNAZJUM NR 4 |
||
DNF |
GIMNAZJUM NR 10 |
||
CHŁOPCY 10X1000 m |
|||
I miejsce |
GIMNAZJUM NR 9 |
||
II miejsce |
GIMNAZJUM NR 4 |
||
III miejsce |
GIMNAZJUM NR 1 |
||
III miejsce |
GIMNAZJUM NR 10 |
||
V miejsce |
GIMNAZJUM NR 7 |
||
VI miejsce |
GIMNAZJUM NR 3 |
XXXV BIEG PTOLEMEUSZA | |||
KALISZ - 04.10.2015 | |||
szkoły gimnazjalne | |||
chłopcy | |||
miejsce | Nazwisko i Imię | klasa | szkoła |
1 | Wachowski Wiktor | III G | Gimn. 9 Kalisz |
2 | Zieliński Patryk | III G | Gimn. 3 Kalisz |
3 | Gałęcki Kamil | II G | Gimn. Kobyla Góra |
4 | Walas Szymon | II G | Gimn. 1 Kalisz |
5 | Kurek Adrain | III G | Gimn. 9 Kalisz |
6 | Baran Jakub | III G | Gimn. 10 Kalisz |
7 | Mytula Mikołaj | III G | Gimn. 9 Kalisz |
8 | Sołtysiak Antoni | 1-3 | Gimn. Edukator Ostrów |
9 | Krysiak Mateusz | III G | Gimn. 9 Kalisz |
10 | Kubczak Jacek | III G | Gimn. 2 Kalisz |
11 | Frątczak Krystian | III G | Gimn. 3 Kalisz |
12 | Myćka Kacper | III G | Gimn. 7 Kalisz |
13 | Matuszewski Miłosz | II G | Gimn. 9 Kalisz |
14 | Niemiec Wojciech | I G | Gimn. 3 Kalisz |
15 | Olek Stanisław | I G | Gimn. 1 Kalisz |
16 | Kominkiewicz Wiktor | II G | Gimn. 2 Kalisz |
17 | Wytwer Cezary | I G | Gimn. 9 Kalisz |
18 | Rzadkowolski Bartosz | I G | Gimn. 7 Kalisz |
19 | Kaliciński Adam | II G | Gimn. 10 Kalisz |
20 | Woźniakowski Bartłomiej | III G | Gimn. 4 Kalisz |
21 | Kurzajewski Kacper | III G | Gimn. 10 Kalisz |
22 | Kościelak Jakub | III G | Gimn. 3 Kalisz |
23 | Krasnosielski Krystian | III G | Gimn. 3 Kalisz |
24 | Małecki Sebastian | III G | Gimn. 1 Kalisz |
25 | Korpik Jakub | II G | Gimnazjum nr 4 |
26 | Woźniak Jakub | III G | Gimn. Sióstr. Nazaretanek Kalisz |
27 | Galant Bartosz | III G | Gimn. 2 Kalisz |
28 | Bergandy Tomasz | III G | Gimn. 3 Kalisz |
29 | Gajewski Klaudiusz | II G | Gimn. 4 Kalisz |
30 | Kliber Borys | II G | Gimn. 4 Kalisz |
31 | Woźniak Łukasz | II G | Gimn. 2 Kalisz |
32 | Ptak Kacper | I G | Gimn. 10 Kalisz |
33 | Hadryś Kuba | II G | Gimn. 7 Kalisz |
34 | Białek Krzysztof | II G | Gimn. 3 Kalisz |
35 | Żmuda Krzysztof | II G | Gimn. 10 Kalisz |
36 | Montelatic Oskar | II G | Świetlica Socjoterapeutyczna |
37 | Kaczmarek Aleksy | II G | Gimn. 7 Kalisz |
38 | Leszka Daniel | III G | ? |
39 | Grabowski Paweł | I G | Gimn. 7 Kalisz |
40 | Urbaniak Paweł | II G | Gimn. Sióstr. Nazaretanek Kalisz |
41 | Stachoń Mateusz | I G | Gimn. 10 Kalisz |
42 | Juszczak Michał | III G | Gimn. 9 Kalisz |
43 | Pućka Adam | II G | Gimn. 3 Kalisz |
44 | Janik Kacper | I G | Gimn. 10 Kalisz |
45 | Brudziński Wiktor | II G | Gimn. 9 Kalisz |
46 | Tomczyński Zbigniew | III G | Gimn. 10 Kalisz |
47 | Woźniak Marcel | II G | Gimn. 3 Kalisz |
48 | Pietrzak Mikołaj | III G | Gimn. 9 Kalisz |
49 | Chojnacki Hubert | III G | Gimn. 10 Kalisz |
50 | Kubalewski Igor | III G | Gimn. 2 Kalisz |
51 | Artymowicz Mateusz | I G | Gimn. 7 Kalisz |
52 | Kaleta Robert | II G | Gimn. 2 Kalisz |
53 | Krzyżanowski Łukasz | I G | Gimn. 3 Kalisz |
54 | Kaczmarek Piotr | I G | Gimn. 2 Kalisz |
55 | Latański Eryk | I G | Gimn. 2 Kalisz |
56 | Kozioł Maciej | I G | Gimn. 1 Kalisz |
57 | Grabinski Mateusz | I G | Gimn. 9 Kalisz |
58 | Marszałka Oskar | I G | Gimn. 1 Kalisz |
59 | Kozioł Adam | I G | Gimn. 1 Kalisz |
60 | Nowostawski Mikołaj | I G | Gimnazjum nr 10 |
61 | Zieliński Sławomir | II G | Gimn. 3 Kalisz |
62 | Kochanek Maciej | I G | Gimn. 3 Kalisz |
63 | Giernalczyk Adam | III G | Gimn. 9 Kalisz |
64 | Kostrzewa Bartosz | I G | Gimn. 3 Kalisz |
65 | Kamiński Bolesław | II G | Gimnazjum nr 3 |
66 | Raczyński Szymon | I G | Gimn. 4 Kalisz |
dziewczęta | |||
miejsce | Nazwisko i Imię | klasa | szkoła |
1 | Tomczak Iwona | II G | Gimn. Opatówek |
2 | Kasprzycka Nikola | I G | Gimn. Opatówek |
3 | Pietroń Nicola | II G | Gimn. Kobyla Góra |
4 | Parczyńska Gabriela | II G | Gimn. 4 Kalisz |
5 | Kraska Rozalia | II G | Gimn. 2 Kalisz |
6 | Kramarska Wiktoria | I G | Gimn. 7 Kalisz |
7 | Generowicz Aleksandra | III G | Gimn. 1 Kalisz |
8 | Kuświk Magdalena | III G | Gimn. Edukator Kalisz |
9 | Księżak Barbara | I G | Gimn. 1 Kalisz |
10 | Warszawska Zofia | I G | Gimn. 1 Kalisz |
11 | Wojtyś Zuzanna | II G | Gimn. 9 Kalisz |
12 | Czarny Natalia | I G | Gimn. 7 Kalisz |
13 | Kubasik Zuzanna | I G | Gimn. 7 Kalisz |
14 | Domżol Zuzanna | I G | Gimn. 10 Kalisz |
15 | Bartczak Julia | III G | Gimn. Edukator Kalisz |
16 | Pilch Wiktoria | I G | Gimn. 9 Kalisz |
17 | Kubisiak Natalia | II G | Gimn. 3 Kalisz |
18 | Czerkawska Nadia | I G | Gimn. 10 Kalisz |
19 | Kusińska Nikola | II G | Gimn. 3 Kalisz |
20 | Plota Weronika | II G | Gimn. 9 Kalisz |
21 | Boron Paulina | III G | Gimn. 10 Kalisz |
22 | Dolacka Julia | II G | Gimnazjum nr 9 |
23 | Kurzajczyjk Martyna | I G | Gimn. 9 Kalisz |
24 | Jaworska Julia | I G | Gimn. Sióstr. Nazaretanek Kalisz |
25 | Ignaszak Zuzanna | I G | Gimn. 7 Kalisz |
26 | Błażejewska Martyna | I G | Gimn. 10 Kalisz |
27 | Bezler Nadia | II G | Gimn. 9 Kalisz |
28 | Ziemkiewicz Dominika | I G | Gimn. 2 Lubin |
29 | Pich Nikola | I G | Gimn. 7 Kalisz |
30 | Nowak Julia | I G | Gimnazjum nr 7 |
31 | Kałużna Nikola | III G | Gimn. 3 Kalisz |
32 | Szałek Zuzanna | III G | Gimn. 10 Kalisz |
33 | Maleńczyk Sara | II G | Gimn. 10 Kalisz |
34 | Gmyrek Alicja | I G | Gimn. 9 Kalisz |
35 | Korpik Aleksandra | I G | Gimnazjum nr 4 |
36 | Komorowska Agata | 5 | Gimn. 7 Kalisz |
37 | Klimczak Julia | II G | Gimn. 3 Kalisz |
38 | Gaicka Amelia | I G | Gimn. 10 Kalisz |
39 | Kusza Anastazja | I G | Gimn. 10 Kalisz |
40 | Soińska Agata | II G | Gimn. 4 Kalisz |
41 | Mikołajczyk Patrycja | III G | Gimn. 2 Kalisz |
42 | Gołębiowska Aleksandra | III G | Gimn. 10 Kalisz |
43 | Kanabrodzka Weronika | III G | Gimn. 2 Kalisz |
44 | Lewicka Weronika | II G | Gimn. 10 Kalisz |
45 | Kameńczyk Kaja | II G | Gimn. 10 Kalisz |
46 | Gołębiowska Magdalena | III G | Gimn. 10 Kalisz |
47 | Wiącław Izabela | III G | Gimn. 3 Kalisz |
48 | Wojtynka Ewelina | III G | Gimn. 3 Kalisz |
49 | Bośnjak Julia | III G | Gimn. 3 Kalisz |
50 | Tokarek Gabriela | II G | Gimn. 10 Kalisz |
51 | Gołębiewska Wiktoria | III G | Gimn. 3 Kalisz |
52 | Kasprzak Roksana | III G | Gimn. 1 Kalisz |
Komunikat końcowy IX Biegu Kościuszki
Kalisz 27.09.2015r.
Szkoły gimnazjalne klasy I-III – puchary ufundowane przez naczelnika Wydziału Edukacji UM Kalisza
Klasy I-III gimnazjum dziewczęta ok. 1200m
1 |
IWONA |
TOMCZAK |
G. OPATÓWEK |
3.58.54 |
2 |
WIKTORIA |
PILCH |
G. 9 KALISZ |
4.17.71 |
3 |
BARBARA |
KSIĄŻEK |
G. 1 KALISZ |
4.20.78 |
4 |
JULIA |
JAWORSKA |
G. SS NAZARETANEK KALISZ |
4.41.33 |
5 |
NATALIA |
KUBISIAK |
G. 3 KALISZ |
4.46.29 |
6 |
NATALIA |
KUSIŃSKA |
G. 3 KALISZ |
4.48.21 |
7 |
NATALIA |
JANASIAK |
G. 7 KALISZ |
4.51.79 |
8 |
ALEKSANDRA |
KORPIK |
G. 4 KALISZ |
4.52.72 |
9 |
MAŁGORZATA |
BŁASZCZYK |
G. 3 KALISZ |
4.55.21 |
10 |
NIKOLA |
PICH |
G. 7 KALISZ |
4.58.21 |
11 |
JULIA |
WIĄCZEK |
G. 3 KALISZ |
|
12 |
NIKOLA |
KAŁUŻNA |
G. 3 KALISZ |
|
13 |
ANNA |
GREL |
G. 3 KALISZ |
|
14 |
KAROLINA |
KAPELAŃCZYK |
G. 1 KALISZ |
|
15 |
ALICJA |
KLEŚTA |
G. 1 KALISZ |
|
16 |
JULIA |
KOSTKA |
G. 1 KALISZ |
|
17 |
KAROLINA |
GRYNDA |
G. 1 KALISZ |
|
18 |
MARTYNA |
JASZCZA |
G. 1 KALISZ |
|
19 |
WIKTORIA |
PŁÓCIENNIK |
G. 3 KALISZ |
|
20 |
PAULINA |
KNOP |
G. 1 KALISZ |
|
21 |
ROKSANA |
KASPRZAK |
G. 1 KALISZ |
|
22 |
JULIA |
BOŚNIAK |
G. 3 KALISZ |
Klasy I-III gimnazjum chłopcy ok. 1200m
1 |
JAKUB |
BARON |
UKS-9 KALISZ |
3.32.22 |
2 |
MIKOŁAJ |
MYTULA |
UKS-9 KALISZ |
3.40.52 |
3 |
ANTONI |
SOŁTYSIAK |
G. EDUKATOR KALISZ |
3.45.77 |
4 |
KACPER |
MYCKA |
G. 7 KALISZ |
3.51.14 |
5 |
TOMASZ |
BERGANDY |
G. 3 KALISZ |
3.52.89 |
6 |
ALEKSANDER |
STANISĄŁW |
G. 1 KALISZ |
3.54.53 |
7 |
BŁAŻEJ |
JAŃCZYK |
G. 7 KALISZ |
3.56.42 |
8 |
ADRIAN |
OWCZAR |
G. 1 KALISZ |
3.57.20 |
9 |
BOLESŁAW |
KAMIŃSKI |
ARKADIA KALISZ |
3.58.30 |
10 |
ADAM |
KALICIŃSKI |
UKS-9 KALISZ |
3.59.81 |
11 |
SEBASTIAN |
MAŁECKI |
G. 1 KALISZ |
|
12 |
ARON |
MĄKOSZ |
G. 3 KALISZ |
|
13 |
KRZYSZTOF |
BIAŁEK |
G. 3 KALISZ |
|
14 |
KACPER |
BEDNAREK |
G. 3 KALISZ |
|
15 |
WOJCIECH |
NIEMEIEC |
G. 3 KALISZ |
|
16 |
MATEUSZ |
STACHOŃ |
G. 10 KALISZ |
|
17 |
ALEKSY |
KACZMAREK |
G. 7 KALISZ |
|
18 |
ADAM |
PUCKA |
G. 3 KALISZ |
|
19 |
DAWID |
SMOLIGA |
G. 3 KALISZ |
|
20 |
BARTOSZ |
RZADKOWOLSKI |
G. 7 KALISZ |
|
21 |
DAWID |
KUŚMIERCZAK |
G. 1 KALISZ |
|
22 |
SŁAWOMIR |
ZIELIŃSKI |
G. 3 KALISZ |
|
23 |
JAKUB |
KWIATKOWSKI |
G. 3 KALISZ |
|
24 |
KRYSTIAN |
MYSZAREK |
G. 4 KALISZ |
|
25 |
DAWID |
GRYCZYŃSKI |
G. 4 KALISZ |
|
26 |
JAKUB |
WOLNY |
G. 3 KALISZ |
|
27 |
SZYMON |
RACZYŃSKI |
G. 4 KALISZ |
|
28 |
JAKUB |
KLUCZNIK |
G. 4 KALISZ |
|
29 |
BARTŁOMIEJ |
KOSTRZEWA |
G. 3 KALISZ |
|
30 |
MACIEJ |
PIOTROWSKI |
G. 1 KALISZ |
|
31 |
PATRYK |
GAICKI |
G. 4 KALISZ |
Strona 1 z 2