Komunikat końcowy
Liga LA SP gr. czerwona 22.09.2016.
Klasyfikacja końcowa
miejsce |
szkoła |
I rzut |
II rzut |
III rzut |
Suma |
1 |
SP 18 |
321,5 |
|
|
|
2 |
SP 17 |
253 |
|
|
|
3 |
SP 16 |
217 |
|
|
|
4 |
SP 8 |
163 |
|
|
|
5 |
SP 7 |
79 |
|
|
|
Uwaga : SP 18 odebrano punkty za nieregulaminowe starty (10 zawodników w klasach VI w konkurencjach technicznych).
Dziewczęta
60pł
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Dominika |
Stankiewicz |
SP17 |
12.74 |
7 |
2 |
Aleksandra |
Balcerzyk |
SP18 |
14.41 |
5 |
|
Nikola |
Stasiak |
SP18 |
DNF |
|
60/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Martyna |
Rębowiecka |
SP17 |
9.90 |
7 |
2 |
Wiktoria |
MOLKA |
SP7 |
10.42 |
5 |
3 |
Klaudia |
Polańska |
SP18 |
10.68 |
3,5 |
3 |
Oliwia |
Boik |
SP18 |
10.68 |
3,5 |
5 |
BARBARA |
LISOWSKA |
SP7 |
10.71 |
2 |
6 |
Hanna |
Sokół |
SP17 |
10.82 |
0,5 |
6 |
Aleksandra |
Kowalska |
SP8 |
10.82 |
0,5 |
8 |
Wiktoria |
Kubiś |
SP16 |
10.95 |
|
9 |
Oliwia |
Dworczak |
SP18 |
10.96 |
|
10 |
Julia |
Grondzielewska |
SP17 |
10.98 |
|
11 |
Weronika |
BAUMGART |
SP 16 |
11.16 |
|
12 |
Lilia |
Gracz |
SP 8 |
11.18 |
PK |
12 |
Oliwia |
Sałdzińska |
SP8 |
11.18 |
|
14 |
Nikola |
Naskręcka |
SP16 |
11.20 |
|
15 |
Wiktoria |
POWĄZKA |
SP 8 |
11.29 |
PK |
16 |
Amelia |
Smolińska |
SP17 |
11.30 |
|
17 |
Konstancja |
Milewska |
SP16 |
11.56 |
PK |
18 |
Karolina |
Suska |
SP8 |
11.63 |
|
19 |
Gabrysia |
Chudziak |
SP16 |
11.64 |
|
60/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Ola |
luty |
SP17 |
9.60 |
7 |
2 |
Oliwia |
Pogorzelec |
SP17 |
9.87 |
5 |
3 |
Weronika |
Baranowska |
SP18 |
9.90 |
4 |
4 |
Ola |
Farbicka |
SP16 |
9.94 |
3 |
5 |
Inez |
Stencel |
SP8 |
9.98 |
2 |
6 |
Maja |
Strejczek |
SP18 |
10.14 |
1 |
7 |
NATALIA |
LAUSZ |
SP7 |
10.15 |
|
8 |
Nikola |
Młynek |
SP18 |
10.29 |
|
9 |
Zuzanna |
Rusin |
SP8 |
10.34 |
|
10 |
Zuzanna |
Lisiak |
SP8 |
10.38 |
|
11 |
Oliwia |
Sójka |
SP17 |
10.43 |
PK |
12 |
Gabrysia |
Napierała |
SP16 |
10.70 |
|
13 |
Wiktoria |
Spychalska |
SP8 |
10.82 |
|
14 |
Oliwia |
Urbaniak |
SP17 |
11.15 |
|
15 |
Emilia |
Wiśniewska |
SP17 |
11.19 |
|
16 |
Aleksandra |
Różańska |
SP8 |
11.32 |
|
17 |
Gabrysia |
Pantofel |
SP16 |
11.44 |
|
18 |
Anita |
Kuniczek |
SP16 |
11.56 |
|
18 |
Oliwia |
Morawska |
SP16 |
11.56 |
|
20 |
Wiktoria |
Kliczkowska |
SP16 |
11.78 |
PK |
21 |
Ewelina |
Przybyłowska |
SP8 |
12.04 |
|
22 |
Ola |
Wawrzyniak |
SP16 |
12.18 |
|
23 |
Martyna |
Spalona |
SP8 |
12.88 |
|
60/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Maja |
Łyskowka |
SP8 |
8.90 |
7 |
2 |
Weronika |
Gąsiorowska |
SP18 |
9.20 |
5 |
3 |
Jagoda |
Ostrowska |
SP17 |
9.32 |
4 |
4 |
Nadia |
Wojtysiak |
SP17 |
9.82 |
3 |
5 |
Elżbieta |
Samek |
SP8 |
9.90 |
2 |
6 |
DOMINIKA |
KRAUZE |
SP 18 |
10.01 |
1 |
7 |
Natalia |
Kuczak |
SP16 |
10.09 |
|
8 |
Natasza |
Grudnicka |
SP8 |
10.41 |
|
9 |
Paulina |
Staszak |
SP8 |
10.68 |
|
10 |
Wiktoria |
Olszewska |
SP16 |
11.01 |
|
11 |
Alicja |
Wierzbicka |
SP8 |
11.28 |
|
12 |
Jessika |
Zduniak |
SP16 |
11.45 |
PK |
13 |
Aleksandra |
Zborowska |
SP8 |
11.57 |
|
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Amelia |
Odziemska |
SP18 |
60.31 |
7 |
2 |
Amelia |
KAMAŃCZYK |
SP 16 |
61.66 |
PK |
3 |
Martyna |
Kowalczyk |
SP16 |
61.74 |
5 |
4 |
Katarzyna |
Napierała |
SP17 |
62.92 |
4 |
5 |
Joanna |
Walczyńska |
SP8 |
63.21 |
3 |
6 |
Alicja |
Matuła |
SP17 |
64.42 |
2 |
7 |
Zuzanna |
Nawrocka |
SP18 |
64.78 |
1 |
8 |
Maja |
Chlasta |
SP18 |
64.80 |
|
9 |
Olga |
Janelt |
SP8 |
65.47 |
|
10 |
Zofia |
Mielczarek |
SP18 |
66.41 |
|
11 |
Weronika |
Rosińska |
SP8 |
68.44 |
|
12 |
Iga |
Dominiak |
SP17 |
69.35 |
|
13 |
DOMINIKA |
ŚMIETAŃSKA |
SP7 |
71.52 |
|
14 |
Helena |
Jakubowska |
SP17 |
72.13 |
|
15 |
Antonina |
Tomczyk |
SP16 |
82.40 |
|
|
Julia |
Subbotko |
SP16 |
DQ |
|
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Julia |
Goździewicz |
SP17 |
54.46 |
7 |
2 |
Marta |
Kuśmierczak |
SP17 |
55.62 |
5 |
3 |
Martyna |
Juszczak |
SP18 |
56.38 |
4 |
4 |
Julia |
Paszkowska |
SP16 |
59.45 |
3 |
5 |
Joanna |
Cebulska |
SP17 |
59.83 |
PK |
6 |
Ewelina |
Staszak |
SP8 |
70.56 |
2 |
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Anna |
Wiss |
SP18 |
51.81 |
7 |
2 |
Zuzanna |
Sawińska |
SP18 |
54.59 |
5 |
3 |
Julia |
Guzdek |
SP16 |
55.20 |
4 |
4 |
Klaudia |
Cebulska |
SP17 |
55.58 |
3 |
5 |
ALICJA |
BRUŚ |
SP7 |
56.21 |
2 |
6 |
Amelia |
Tomaszowska |
SP8 |
56.23 |
1 |
7 |
Ania |
Filipowicz |
SP17 |
57.78 |
|
8 |
Julia |
Zjawiony |
SP17 |
58.18 |
PK |
9 |
Natalia |
Reślińska |
SP8 |
60.50 |
|
10 |
Anna |
Sobiś |
SP18 |
61.26 |
|
11 |
ANNA |
SZATKOWSKA |
SP 18 |
61.38 |
|
12 |
Adrianna |
Eberchart |
SP16 |
66.87 |
|
600/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Patrycja |
Witkowska |
SP16 |
2.15.62 |
7 |
2 |
Wiktoria |
Powązka |
SP8 |
2.42.89 |
5 |
600/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
JULIA |
BEDNARSKA |
SP 17 |
2.10.80 |
7 |
2 |
Klaudia |
Antkowiak |
SP18 |
2.21.89 |
5 |
3 |
MAŁGORZATA |
SKURNIAK |
SP 17 |
2.25.44 |
4 |
4 |
Kasia |
Klimek |
SP16 |
2.35.26 |
3 |
5 |
Roksana |
Drytkiewicz |
SP18 |
2.54.16 |
2 |
600/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Julia |
Pietrzak |
SP18 |
2.14.91 |
7 |
2 |
Wiktoria |
Plewka |
SP17 |
2.17.80 |
5 |
3 |
Gabrysia |
Kamańczyk |
SP16 |
2.23.30 |
4 |
4 |
Gabriela |
Kubczyk |
SP17 |
2.25.76 |
3 |
W DAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Martyna |
Rębowiecka |
SP17 |
3.56 |
7 |
2 |
Martyna |
Kowalczyk |
SP16 |
3.24 |
5 |
3 |
Julia |
Grondzielewska |
SP17 |
3.18 |
4 |
4 |
Oliwia |
Dworczak |
SP18 |
3.12 |
3 |
5 |
Zuzanna |
Nawrocka |
SP18 |
3.11 |
2 |
6 |
Amelia |
Odziemska |
SP18 |
3.05 |
1 |
7 |
Alicja |
Matuła |
SP17 |
3.02 |
|
8 |
Katarzyna |
Napierała |
SP17 |
2.91 |
|
9 |
Zuzanna |
Solarek |
SP18 |
2.90 |
|
10 |
Hanna |
Sokół |
SP17 |
2.76 |
|
11 |
Nikola |
Naskrecka |
SP16 |
2.68 |
|
12 |
Konstancja |
Milewska |
SP16 |
2.67 |
PK |
13 |
Julia |
Subbotko |
SP16 |
2.53 |
|
14 |
Amelia |
Smolińska |
SP17 |
2.51 |
|
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Julia |
Goździewicz |
SP17 |
4.03 |
7 |
2 |
Ola |
luty |
SP17 |
3.55 |
5 |
3 |
Klaudia |
Antkowiak |
SP18 |
3.51 |
4 |
4 |
Roksana |
Drytkiewicz |
SP18 |
3.49 |
3 |
5 |
Julia |
Paszkowska |
SP16 |
3.45 |
2 |
6 |
Marta |
Kuśmierczak |
SP17 |
3.43 |
1 |
7 |
Oliwia |
Pogorzelec |
SP17 |
3.43 |
|
8 |
Julia |
Bednarska |
SP17 |
3.36 |
|
9 |
Małgorzata |
Skurniak |
SP17 |
3.30 |
|
10 |
Gabrysia |
Napierała |
SP16 |
3.25 |
|
11 |
Joanna |
Cebulska |
SP17 |
3.19 |
PK |
12 |
Anita |
Kuniczek |
SP16 |
3.00 |
|
13 |
Martyna |
Juszczak |
SP18 |
2.98 |
|
14 |
Kasia |
Klimek |
SP16 |
2.90 |
|
15 |
Inez |
Stencel |
SP8 |
2.89 |
|
16 |
Wiktoria |
Spychalska |
SP8 |
2.86 |
PK |
17 |
Gabrysia |
Pantofel |
SP16 |
2.83 |
|
18 |
Oliwia |
Morawska |
SP16 |
2.59 |
|
19 |
ALEKSANDRA |
RÓŻAŃSKA |
SP 8 |
2.40 |
|
20 |
Zuzanna |
Rusin |
SP8 |
3.21 |
|
21 |
Wiktoria |
Kliczkowska |
SP16 |
2.10 |
PK |
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Maja |
Łyskowka |
SP8 |
4.30 |
7 |
2 |
Wiktoria |
Plewka |
SP17 |
3.84 |
5 |
3 |
Julia |
Guzdek |
SP16 |
3.78 |
4 |
4 |
Jagoda |
Ostrowska |
SP17 |
3.60 |
3 |
5 |
Wiktoria |
Olszewska |
SP16 |
3.59 |
2 |
6 |
Nadia |
Wojtysiak |
SP17 |
3.56 |
1 |
7 |
Jessika |
Zduniak |
SP16 |
3.56 |
PK |
8 |
Natalia |
Kuczak |
SP16 |
3.52 |
|
9 |
Anna |
Szatkowska |
SP18 |
3.37 |
|
10 |
Zuzanna |
Sawińska |
SP18 |
3.35 |
PK |
11 |
Martyna |
Urbaniak |
SP16 |
3.13 |
PK |
12 |
Ania |
Filipowicz |
SP17 |
3.06 |
|
13 |
DOMINIKA |
KRAUZE |
SP18 |
3.05 |
|
14 |
Klaudia |
Cebulska |
SP17 |
3.03 |
|
15 |
Amelia |
Tomaszowska |
SP8 |
3.01 |
|
16 |
Gabriela |
Kubczyk |
SP17 |
2.76 |
|
WZWYŻ/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Wiktoria |
Kubiś |
SP16 |
110 |
7 |
2 |
Aleksandra |
Kowalska |
SP8 |
95 |
3,5 |
2 |
Wiktoria |
Powązka |
SP8 |
95 |
3,5 |
2 |
Olga |
Janelt |
SP8 |
95 |
3,5 |
2 |
Klaudia |
Polańska |
SP18 |
95 |
3,5 |
6 |
DOMINIKA |
ŚMIETAŃSKA |
SP7 |
95 |
1 |
7 |
Karolina |
Suska |
SP8 |
95 |
|
8 |
Liwia |
Gracz |
SP8 |
90 |
|
|
Oliwia |
Sałdzińska |
SP8 |
0 |
|
|
Gabrysia |
Chudziak |
SP16 |
0 |
|
|
Oliwia |
Boik |
SP18 |
0 |
|
WZWYŻ/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Aleksandra |
Poniatowska |
SP18 |
110 |
7 |
2 |
Wiktoria |
PŁONKA |
SP7 |
110 |
5 |
3 |
Maja |
Strejczek |
SP18 |
110 |
4 |
|
Ewelina |
Staszak |
SP8 |
0 |
|
WZWYŻ/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
ALICJA |
BRUŚ |
SP7 |
125 |
7 |
2 |
Julia |
Pietrzak |
SP18 |
120 |
4,5 |
2 |
Weronika |
Gąsiorowska |
SP18 |
120 |
4,5 |
4 |
MARIA |
WASIELEWSKA |
SP7 |
115 |
3 |
5 |
Gabrysia |
Kamańczyk |
SP16 |
110 |
2 |
6 |
OLIWIA |
ANDRZEJEWSKA |
SP7 |
105 |
1 |
7 |
Aleksandra |
Zborowska |
SP8 |
100 |
|
8 |
ADRIANNA |
EBERCHART |
SP16 |
95 |
|
P.PAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Patrycja |
Witkowska |
SP16 |
25.40 |
7 |
2 |
Antonina |
Tomczyk |
SP16 |
21.90 |
5 |
3 |
Weronika |
BAUMGART |
SP16 |
20.80 |
4 |
4 |
AMELIA |
KAMAŃCZYK |
SP16 |
16.70 |
PK |
5 |
Zofia |
Mielczarek |
SP18 |
16.20 |
3 |
6 |
Wiktoria |
Grzesiak |
SP8 |
15.00 |
2 |
7 |
Maja |
Chlasta |
SP18 |
14.80 |
1 |
8 |
Joanna |
Walczyńska |
SP8 |
12.10 |
|
9 |
Weronika |
Rosińska |
SP8 |
11.80 |
|
P. PAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Ola |
Farbicka |
SP16 |
32.00 |
7 |
2 |
Weronika |
Baranowska |
SP18 |
28.80 |
5 |
3 |
Oliwia |
Urbaniak |
SP17 |
25.40 |
4 |
4 |
Oliwia |
Sójka |
SP17 |
24.60 |
PK |
5 |
Nikola |
Młynek |
SP18 |
21.00 |
3 |
6 |
Ewelina |
Przybyłowska |
SP8 |
18.50 |
2 |
7 |
Zuzanna |
Lisiak |
SP8 |
15.50 |
1 |
P. PAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Aleksandra |
Balcerzyk |
SP18 |
44.20 |
7 |
2 |
Anna |
Wiss |
SP18 |
33.20 |
5 |
3 |
Ola |
Dolata |
SP17 |
32.40 |
4 |
4 |
Nikola |
Stasiak |
SP18 |
31.70 |
3 |
5 |
Nikola |
Żubertowska |
SP16 |
30.90 |
2 |
6 |
Dominika |
Stankiewicz |
SP17 |
30.40 |
1 |
7 |
Zuzia |
Borowiak |
SP16 |
28.30 |
PK |
8 |
Alicja |
Wierzbicka |
SP8 |
26.00 |
|
9 |
Natalia |
Reślińska |
SP8 |
24.70 |
|
10 |
Paulina |
Staszak |
SP8 |
21.60 |
|
11 |
Natasza |
Grudnicka |
SP8 |
15.00 |
|
CHÓD/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Emilia |
Wiśniewska |
SP17 |
5.57.20 |
7 |
2 |
Ola |
Wawrzyniak |
SP16 |
7.11.68 |
5 |
3 |
Martyna |
Spalona |
SP8 |
8.46.00 |
4 |
CHÓD/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Zuzia |
Borowiak |
SP16 |
6.38.76 |
7 |
2 |
Elżbieta |
Samek |
SP8 |
6.44.58 |
5 |
3 |
Anna |
Sobiś |
SP18 |
6.58.19 |
4 |
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
KLASY IV |
|
|
|
1 |
SP 17 |
3.24.39 |
10 |
2 |
SP 16 |
3.30.75 |
8 |
3 |
SP 8 |
3.35.41 |
6 |
4 |
SP 18 |
3.40.14 |
4 |
KLASY V |
|
|
|
1 |
SP 17 |
3.07.61 |
10 |
2 |
SP 18 |
3.12.40 |
8 |
3 |
SP 16 |
3.32.98 |
6 |
4 |
SP 8 |
3.35.26 |
4 |
KLASY VI |
|
|
|
1 |
SP 18 |
3.00.34 |
10 |
2 |
SP 16 |
3.07.31 |
8 |
3 |
SP 8 |
3.10.12 |
6 |
4 |
SP 17 |
3.11.28 |
4 |
CHŁOPCY
60pł
miejsce |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
pkt |
1 |
Kacper |
Gołembski |
SP18 |
12.81 |
7 |
2 |
Adam |
Zadka |
SP18 |
12.83 |
5 |
3 |
Olaf |
Lissewski |
SP18 |
13.28 |
4 |
60/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Michał |
Bliźniak |
SP18 |
9.33 |
7 |
2 |
Natan |
Buchwald |
SP17 |
9.35 |
5 |
3 |
Jakub |
Kałużny |
SP17 |
9.78 |
4 |
4 |
GRZEGORZ |
OLEK |
SP7 |
9.94 |
3 |
5 |
Ignacy |
Głuchowski |
SP18 |
9.95 |
2 |
6 |
Oliwier |
Mikołajczyk |
SP8 |
9.98 |
1 |
7 |
Mikołaj |
Juszczak |
SP8 |
10.12 |
|
8 |
Oskar |
Kubiak |
SP8 |
10.30 |
|
9 |
Konrad |
Stefaniak |
SP8 |
10.34 |
|
9 |
Adrian |
Milczarek |
SP16 |
10.34 |
|
9 |
KACPER |
BARAN |
SP7 |
10.34 |
|
12 |
BARTEK |
CHOWAŃSKI |
SP 17 |
10.36 |
PK |
13 |
OLIWIER |
GARBOLIŃSKI |
SP7 |
10.42 |
|
14 |
Oskar |
Ludwiczak |
SP16 |
10.45 |
|
15 |
Wojciech |
Oliwiecki |
SP18 |
10.49 |
|
16 |
Paweł |
Matecki |
SP18 |
10.50 |
|
17 |
Kacper |
Witczak |
SP17 |
10.82 |
PK |
18 |
Kamil |
Szczepański |
SP18 |
11.03 |
|
19 |
Mikołaj |
OSIŃSKI |
SP8 |
11.30 |
|
20 |
Aleksander |
Musielak |
SP16 |
11.30 |
|
60/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Kacper |
Skwiot |
SP 17 |
9.13 |
7 |
2 |
PATRYK |
BANASIAK |
SP7 |
9.14 |
5 |
3 |
Jan |
Kobyłka |
SP18 |
9.17 |
4 |
4 |
Maciej |
Karolak |
SP18 |
9.97 |
3 |
5 |
Michał |
Ozdowski |
SP18 |
10.08 |
2 |
6 |
Mateusz |
Prałat |
SP18 |
10.34 |
PK |
7 |
JAKUB |
PAŚ |
SP17 |
11.16 |
PK |
60/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Szymon |
Olejnik |
SP8 |
9.05 |
7 |
1 |
Nikodem |
Olszewski |
SP18 |
9.05 |
5 |
3 |
JONASZ |
ZOMER |
SP 7 |
9.08 |
4 |
4 |
Kamil |
Zadka |
SP8 |
9.13 |
3 |
5 |
Simone |
Pica |
SP17 |
9.19 |
2 |
6 |
Jakub |
Fibich |
SP18 |
9.20 |
1 |
7 |
Oliwier |
Kornacki |
SP17 |
9.40 |
PK |
8 |
Partyk |
Rosiński |
SP8 |
9.41 |
|
9 |
Tomasz |
Hozakowski |
SP17 |
9.74 |
|
10 |
Kacper |
Jabłoński |
SP16 |
9.86 |
|
11 |
Mateusz |
Nogaj |
SP8 |
10.28 |
|
12 |
Jakub |
Walczak |
SP8 |
10.42 |
|
13 |
Mateusz |
Ryłko |
SP16 |
10.96 |
|
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Miłosz |
Zapart |
SP17 |
57.46 |
7 |
2 |
Franciszek |
Szymański |
SP17 |
58.24 |
5 |
3 |
Kamil |
Marciniak |
SP18 |
58.87 |
4 |
4 |
NIKODEM |
PAWLAK |
SP 17 |
60.00 |
3 |
5 |
Adam |
Olejnik |
SP16 |
60.56 |
2 |
6 |
Szymon |
Brożyna |
SP16 |
60.58 |
1 |
7 |
Jakub |
Zwierzchowski |
SP8 |
60.77 |
|
8 |
Mateusz |
Filipowicz |
SP17 |
61.38 |
|
9 |
Szymon |
JACHIMEK |
SP7 |
62.42 |
|
10 |
Tobiasz |
Lewtak |
SP8 |
65.00 |
|
11 |
Marcel |
Chwiałkowski |
SP16 |
78.14 |
|
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Alan |
Kurcbach |
SP18 |
52.56 |
7 |
2 |
Martin |
Chudaś |
SP8 |
53.19 |
5 |
3 |
Kacper |
Molski |
SP17 |
53.63 |
4 |
4 |
ADRIAN |
BOŃCZYK |
SP7 |
53.99 |
3 |
5 |
Szymon |
Gołebiewski |
SP18 |
54.02 |
2 |
6 |
Jakub |
Biś |
SP16 |
54.06 |
1 |
7 |
Jakub |
Chudziak |
SP16 |
54.90 |
|
8 |
Bartek |
GRZYB |
SP 17 |
56.56 |
|
9 |
Oskar |
Tyc |
SP17 |
56.63 |
|
10 |
Oliwier |
Szkudlarek |
SP8 |
59.48 |
|
11 |
Marcel |
KUŹMA |
SP7 |
65.13 |
|
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
PATRYK |
ZIELIŃSKI |
SP 16 |
51.61 |
7 |
2 |
Kacper |
Sobczak |
SP17 |
52.35 |
5 |
3 |
Franciszek |
DĄBROWSKI |
SP7 |
53.07 |
4 |
4 |
Aleks |
Kurcbach |
SP18 |
53.84 |
3 |
5 |
Maciej |
Zalewski |
SP18 |
54.15 |
PK |
6 |
Kamil |
Eszrych |
SP16 |
54.72 |
PK |
7 |
Jakub |
Kowalczyk |
SP16 |
55.26 |
PK |
8 |
Wiktor |
Wolter |
SP16 |
56.14 |
2 |
9 |
ADAM |
KORNACKI |
SP 7 |
56.41 |
1 |
10 |
Bartek |
Łyszczyński |
SP17 |
58.14 |
|
11 |
Nikolas |
Orczykowski |
SP16 |
60.40 |
|
12 |
Nikodem |
Cebulski |
SP8 |
60.43 |
|
13 |
Adam |
Janowiecki |
SP8 |
61.99 |
|
14 |
Marcin |
Marciniak |
SP18 |
65.12 |
PK |
1000/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Piotr |
Zientelak |
SP16 |
4.15.44 |
7 |
2 |
Maksymilian |
Gołąb |
SP18 |
4.17.68 |
5 |
3 |
Julian |
Karolak |
SP18 |
4.46.52 |
4 |
1000/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Mikołaj |
Wojtczak |
SP16 |
3.51.08 |
7 |
2 |
Jan |
Knapik |
SP18 |
3.58.52 |
5 |
3 |
Wktor |
Kleczewski |
SP8 |
3.58.92 |
4 |
4 |
IGOR |
KARŻEWICZ |
SP 18 |
4.03.30 |
PK |
5 |
Cezary |
Stasik |
SP18 |
4.10.09 |
3 |
6 |
Wiktor |
Łaźniak |
SP17 |
4.10.54 |
2 |
7 |
Miłosz |
Grzesiak |
SP8 |
4.10.92 |
1 |
8 |
Dawid |
Ambroziak |
SP16 |
4.13.45 |
|
9 |
Łukasz |
Wywrocki |
SP16 |
4.14.20 |
|
10 |
Aleksy |
Lachowicz |
SP16 |
4.18.79 |
|
1000/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Mikołaj |
Fursewicz-Dałek |
SP18 |
3.51.50 |
7 |
2 |
Szymon |
Marciniak |
SP17 |
3.53.34 |
5 |
3 |
Kacper |
Delebis |
SP16 |
4.05.90 |
4 |
4 |
Kamil |
Kokociński |
SP16 |
4.07.59 |
3 |
5 |
Filip |
Tułaziński |
SP8 |
4.07.84 |
2 |
6 |
Wiktor |
Różycki |
SP16 |
4.44.22 |
1 |
W DAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Natan |
Buchwald |
SP17 |
3.72 |
7 |
2 |
Szymon |
Brożyna |
SP16 |
3.42 |
5 |
3 |
Jakub |
Kałużny |
SP17 |
3.40 |
4 |
4 |
Oliwier |
Mikołajczyk |
SP8 |
3.33 |
3 |
5 |
Kacper |
Witczak |
SP17 |
3.31 |
PK |
6 |
Adam |
Olejnik |
SP16 |
3.28 |
2 |
7 |
Bartek |
Chowański |
SP17 |
3.22 |
1 |
8 |
Konrad |
Stefaniak |
SP8 |
3.12 |
|
9 |
Miłosz |
Zapart |
SP17 |
3.05 |
|
10 |
Paweł |
Matecki |
SP18 |
3.01 |
PK |
11 |
Oskar |
Kubiak |
SP8 |
2.96 |
|
12 |
Nikodem |
Pawlak |
SP17 |
2.90 |
|
13 |
Wojciech |
Oliwiecki |
SP18 |
2.90 |
|
14 |
Mikołaj |
Juszczak |
SP8 |
2.75 |
|
15 |
MATEUSZ |
FILIPOWICZ |
SP17 |
2.47 |
|
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Patryk |
Banasiak |
SP 7 |
3.93 |
7 |
2 |
JAKUB |
BIŚ |
SP 16 |
3.85 |
5 |
3 |
Jan |
Kobyłka |
SP18 |
3.73 |
4 |
4 |
Oskar |
Tyc |
SP17 |
3.54 |
3 |
5 |
Szymon |
Gołębiewski |
SP18 |
3.53 |
PK |
6 |
MIKOŁAJ |
WOJTCZAK |
SP 16 |
3.52 |
2 |
7 |
Szymon |
Kwieciński |
SP8 |
3.50 |
1 |
8 |
KACPER |
SKWIOT |
SP 17 |
3.41 |
|
9 |
Kacper |
Molski |
SP17 |
3.35 |
PK |
10 |
Mateusz |
Prałat |
SP18 |
3.16 |
|
11 |
Dawid |
Ambroziak |
SP16 |
3.08 |
|
12 |
Jakub |
Paś |
SP17 |
3.02 |
|
13 |
Wiktor |
Łaźniak |
SP17 |
2.93 |
|
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Kamil |
Zadka |
SP8 |
4.32 |
7 |
2 |
Szymon |
Olejnik |
SP8 |
4.30 |
5 |
3 |
Kacper |
Sobczak |
SP17 |
4.10 |
4 |
4 |
Tomasz |
Hozakowski |
SP17 |
4.07 |
3 |
5 |
Oliwier |
Kornacki |
SP17 |
4.04 |
PK |
6 |
Jakub |
Kowalczyk |
SP16 |
4.03 |
PK |
7 |
Patryk |
Zieliński |
SP16 |
4.02 |
2 |
8 |
Wiktor |
Różycki |
SP16 |
3.90 |
1 |
9 |
Simone |
Pica |
SP17 |
3.81 |
|
10 |
Wiktor |
Wolter |
SP16 |
3.80 |
|
11 |
Maciej |
Zalewski |
SP18 |
3.75 |
|
12 |
Jakub |
Fibich |
SP18 |
3.74 |
|
13 |
Nikolas |
Orczykowski |
SP16 |
3.57 |
|
14 |
Nikodem |
Cebulski |
SP8 |
3.42 |
|
P. PAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Marcel |
Chwiałkowski |
SP16 |
34.20 |
7 |
2 |
Franciszek |
Szymański |
SP17 |
32.10 |
5 |
3 |
Jakub |
Zwierzchowski |
SP8 |
28.90 |
4 |
4 |
Ignacy |
Głuchowski |
SP18 |
28.10 |
PK |
5 |
Piotr |
Zientelak |
SP16 |
27.90 |
3 |
6 |
Kamil |
Szczepański |
SP18 |
26.60 |
2 |
7 |
Oskar |
Ludwiczak |
SP16 |
25.90 |
1 |
8 |
OLIWIER |
GARBOLIŃSKI |
SP7 |
25.60 |
|
9 |
Tobiasz |
Lewtak |
SP8 |
23.30 |
|
10 |
Aleksander |
Musielak |
SP16 |
21.60 |
|
11 |
Adrian |
Milczarek |
SP16 |
20.80 |
|
12 |
Mikołaj |
Osińskski |
SP8 |
18.90 |
|
P. PAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Michał |
Ozdowski |
SP18 |
38.40 |
7 |
2 |
Miłosz |
Grzesiak |
SP8 |
29.80 |
5 |
3 |
Wktor |
Kleczerwski |
SP8 |
29.40 |
4 |
4 |
Alan |
Kurcbach |
SP18 |
28.70 |
3 |
5 |
Bartosz |
Grzyb |
SP17 |
27.90 |
2 |
6 |
Nathaniel |
Zakosztowicz |
SP8 |
24.80 |
1 |
7 |
Oliwier |
Szkudlarek |
SP8 |
24.10 |
|
P. PAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Łukasz |
Przygodzki |
SP18 |
40.00 |
0 |
2 |
Franciszek |
DĄBROWSKI |
SP7 |
36.90 |
7 |
3 |
Jakub |
Walczak |
SP8 |
36.70 |
5 |
4 |
Kamil |
Eszrych |
SP16 |
35.70 |
PK |
5 |
Marcin |
Marciniak |
SP18 |
34.70 |
4 |
6 |
Bartek |
Łyszczyński |
SP17 |
32.00 |
3 |
7 |
Kacper |
Delebis |
SP16 |
31.60 |
2 |
8 |
Kacper |
Jabłoński |
SP16 |
28.20 |
1 |
9 |
Adam |
Janowiecki |
SP8 |
25.80 |
|
10 |
Mateusz |
Ryłko |
SP16 |
25.40 |
|
11 |
Mateusz |
Nogaj |
SP8 |
21.60 |
PK |
WZWYŻ/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
GRZEGORZ |
OLEK |
SP7 |
115 |
7 |
2 |
KACPER |
BARAN |
SP7 |
105 |
5 |
2 |
Julian |
Karolak |
SP18 |
105 |
4 |
4 |
SZYMON |
JACHIMEK |
SP7 |
100 |
3 |
5 |
Michał |
Bliźniak |
SP18 |
95 |
2 |
5 |
Kamil |
Marciniak |
SP18 |
95 |
1 |
|
Maksymilian |
Gołąb |
SP18 |
0 |
|
WZWYŻ/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Martin |
Chudaś |
SP8 |
120 |
7 |
2 |
Maciej |
Karolak |
SP18 |
110 |
5 |
3 |
Patryk |
Śnieg |
SP17 |
110 |
4 |
4 |
Jakub |
Chudziak |
SP16 |
110 |
3 |
5 |
Jan |
Knapik |
SP18 |
95 |
2 |
5 |
MARCEL |
KUŹMA |
SP 7 |
95 |
1 |
WZWYŻ/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Nikodem |
Olszewski |
SP18 |
140 |
0 |
2 |
Aleks |
Kurcbach |
SP18 |
130 |
7 |
3 |
Olaf |
Lissewski |
SP18 |
120 |
5 |
4 |
Adam |
Zadka |
SP18 |
115 |
4 |
5 |
JONASZ |
ZOMER |
SP 7 |
115 |
3 |
6 |
Kacper |
Gołembski |
SP18 |
110 |
2 |
7 |
Mikołaj |
Fursewicz-Dałek |
SP18 |
110 |
1 |
8 |
Kamil |
Kokociński |
SP16 |
105 |
|
CHÓD/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Jan |
Żyżniewski |
SP18 |
5.57.58 |
7 |
2 |
Aleksy |
Lachowicz |
SP16 |
6.52.02 |
5 |
3 |
ŁUKASZ |
WYWROCKI |
SP 16 |
6.56.73 |
4 |
CHÓD/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Partyk |
Rosiński |
SP8 |
6.22.64 |
7 |
2 |
Filip |
Tułaziński |
SP8 |
6.42.19 |
5 |
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
KLASY IV |
|
|
|
1 |
SP 18 |
3.09.59 |
10 |
2 |
SP 17 |
3.10.96 |
8 |
3 |
SP 8 |
3.21.60 |
6 |
4 |
SP 16 |
3.26.82 |
4 |
KLASY V |
|
|
|
1 |
SP 18 |
2.59.56 |
10 |
2 |
SP 16 |
3.05.18 |
8 |
3 |
SP 8 |
3.09.15 |
6 |
4 |
SP 17 |
3.12.30 |
4 |
KLASY VI |
|
|
|
1 |
SP 18 |
2.53.02 |
10 |
2 |
SP 17 |
2.55.91 |
8 |
3 |
SP 16 |
2.57.54 |
6 |
4 |
SP 8 |
2.59.32 |
4 |
Komunikat ligi la
Gr. Zielona
21.09.2016r.
Klasyfikacja po I rzucie
miejsce |
szkoła |
I rzut |
II rzut |
III rzut |
suma |
1 |
SP SN |
292 |
|
|
|
2 |
SP 22 |
143 |
|
|
|
3 |
SP 13 |
99 |
|
|
|
4 |
SP 21 |
58 |
|
|
|
5 |
SP 23 |
53 |
|
|
|
6 |
SP 6 |
0 |
|
|
|
7 |
SP 15 |
0 |
|
|
|
UWAGA : SP SNzostały odebrane punktyza przekroczenie regulaminowe – zbyt duża ilość startujących zawodniczek w klasach IV i VI w konkurencjach biegowych.
Dziewczęta
60pł
miejsce |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
pkt |
1 |
INEZ |
KOLASA |
SP 13 |
18.56 |
7 |
60/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Melania |
Hofman |
SP SN |
10.62 |
0 |
2 |
Hanna |
Smelczyńska |
SP SN |
11.02 |
7 |
3 |
MARYSIA |
ŚWIADKOWSKA |
SP22 |
11.38 |
5 |
4 |
OLIWIA |
JASKUŁA |
SP22 |
11.44 |
4 |
5 |
Adrianna |
Nowak |
SP SN |
11.48 |
3 |
6 |
Wiktoria |
Ponikła |
SP SN |
11.58 |
2 |
60/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
ALEKSANDRA |
KRZESZKIEWICZ |
SP 13 |
10.35 |
7 |
2 |
GABRIELA |
KRZYMIŃSKA |
SP22 |
10.57 |
5 |
3 |
KLAUDIA |
BRYŚ |
SP 13 |
10.70 |
4 |
4 |
AMELIA |
ROSIAK |
SP22 |
11.35 |
3 |
5 |
MATYLDA |
SZUK |
SP 13 |
11.52 |
2 |
6 |
NIKOLA |
AUGUSTYNIAK |
SP 13 |
11.58 |
1 |
60/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Julia |
Bogusz |
SP SN |
9.67 |
0 |
2 |
Agnieszka |
Osuch |
SP SN |
9.94 |
7 |
3 |
PAULINA |
WIECZOREK |
SP22 |
10.02 |
5 |
4 |
Maria |
Przybył |
SP SN |
10.35 |
4 |
5 |
Laura |
Wielgosz |
SP SN |
11.59 |
3 |
6 |
Julia |
Ignaszak |
SP SN |
11.72 |
PK |
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Aleksandra |
Kołata |
SP SN |
64.31 |
7 |
2 |
Julia |
Nawrocka |
SP SN |
66.85 |
5 |
3 |
WERONIKA |
WITCZAK |
SP22 |
66.97 |
4 |
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
MAJA |
CHOJNACKA |
SP SN |
57.72 |
7 |
2 |
JAGODA |
RANIŚ |
SP22 |
60.97 |
5 |
3 |
Martyna |
Lisowska |
SP SN |
61.03 |
4 |
4 |
WERONIKA |
KOSIERADZKA |
SP22 |
61.18 |
3 |
5 |
NATALIA |
SZMYT |
SP 21 |
64.38 |
2 |
6 |
LAURA |
OLEJNICZAK |
SP SN |
79.46 |
1 |
7 |
Martyna |
Pietrzyk |
SP SN |
80.82 |
|
8 |
ALICJA |
KRYMARYS |
SP SN |
108.47 |
|
|
Zuzanna |
Dostal |
SP23 |
DQ |
|
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
MARIA |
PRZYBYŁ |
SP SN |
62.27 |
7 |
2 |
Maria |
Czajczyńska |
SP SN |
64.04 |
5 |
600/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
NATALIA |
KRYSIAK |
SP 21 |
2.54.61 |
7 |
W DAL D/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Aleksandra |
Kołata |
SP SN |
3.39 |
7 |
2 |
Hanna |
Smelczyńska |
SP SN |
3.05 |
5 |
3 |
Julia |
Nawrocka |
SP SN |
2.84 |
PK |
4 |
Wiktoria |
Ponikła |
SP SN |
2.83 |
4 |
5 |
NATALIA |
KRYSIAK |
SP 21 |
1.75 |
3 |
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Maja |
Chojnacka |
SP SN |
3.56 |
PK |
2 |
INEZ |
KOLASA |
SP 13 |
3.43 |
7 |
3 |
NATALIA |
SZMYT |
SP 21 |
3.38 |
5 |
4 |
KLAUDIA |
BRYŚ |
SP 13 |
3.28 |
4 |
5 |
Laura |
Olejniczak |
SP SN |
3.12 |
3 |
6 |
Zuzanna |
Dostal |
SP23 |
2.89 |
2 |
7 |
Martyna |
Pietrzyk |
SP SN |
2.22 |
1 |
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Julia |
Bogusz |
SP SN |
3.83 |
7 |
2 |
MARCELINA |
MATYSZKIEL |
SP 13 |
3.70 |
5 |
3 |
MARIA |
PRZYBYŁ |
SP SN |
3.63 |
4 |
4 |
Maria |
Czajczyńska |
SP SN |
3.52 |
3 |
5 |
GABRIELA |
BURZYŃSKA |
SP 13 |
3.38 |
2 |
6 |
LAURA |
WIELGOSZ |
SP SN |
3.27 |
PK |
7 |
AGNIESZKA |
OSUCH |
SP SN |
3.20 |
PK |
8 |
Julia |
Ignaszak |
SP SN |
2.96 |
pk |
WZWYŻ/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
AMELIA |
HOFMAN |
SP SN |
111 |
PK |
2 |
ALEKSANDRA |
KOŁATA |
SP SN |
100 |
7 |
3 |
Adrianna |
Nowak |
SP SN |
95 |
5 |
4 |
HANNA |
SMELCZYŃSKA |
SP SN |
90 |
4 |
WZWYŻ/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Martyna |
Lisowska |
SP SN |
114 |
7 |
2 |
Maja |
Chojnacka |
SP SN |
108 |
5 |
WZWYŻ/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
ZUZANNA |
KRZESIŃSKA |
SP 13 |
114 |
7 |
2 |
ADRIANNA |
PASZCZYŃSKA |
SP 13 |
114 |
5 |
3 |
Maria |
Przybył |
SP SN |
111 |
4 |
P. PAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Melania |
Hofman |
SP SN |
23.90 |
7 |
2 |
ADRIANNA |
NOWAK |
SP SN |
18.10 |
5 |
3 |
OLIWIA |
JASKUŁA |
SP22 |
16.00 |
PK |
4 |
WERONIKA |
WITCZAK |
SP22 |
15.70 |
4 |
5 |
MARYSIA |
ŚWIADKOWSKA |
SP22 |
14.80 |
3 |
6 |
Julia |
Nawrocka |
SP SN |
11.80 |
2 |
7 |
Aleksandra |
Kołata |
SP SN |
10.20 |
1 |
P. PAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
GABRIELA |
KRZYMIŃSKA |
SP22 |
20.20 |
7 |
2 |
NIKOLA |
AUGUSTYNIAK |
SP13 |
19.60 |
5 |
3 |
JAGODA |
RANIŚ |
SP22 |
18.50 |
4 |
4 |
AMELIA |
ROSIAK |
SP22 |
18.49 |
3 |
5 |
WERONIKA |
KOSIERADZKA |
SP22 |
9.90 |
2 |
P. PAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Laura |
Wielgosz |
SP SN |
24.00 |
7 |
2 |
Agnieszka |
Osuch |
SP SN |
20.80 |
5 |
3 |
WIKTORIA |
SELIGOWSKA |
SP13 |
13.60 |
4 |
4 |
PAULINA |
WIECZOREK |
SP22 |
13.30 |
3 |
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
kl. IV |
|
|
|
1 |
SP SN |
3.54.93 |
10 |
kl.V |
|
|
|
1 |
SP SN |
3.31.55 |
10 |
kl. VI |
|
|
|
1 |
SP 13 |
3.09.08 |
10 |
2 |
SP SN |
3.14.02 |
8 |
CHŁOPCY
60/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
PIOTR |
NOGAJ |
SP22 |
10.48 |
7 |
2 |
JAKUB |
BUCHNAJZER |
SP22 |
10.76 |
5 |
3 |
WIKTOR |
WIERTELAK |
SP22 |
10.90 |
4 |
4 |
Wiktor |
Janczak |
SP23 |
11.77 |
3 |
60/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Wojciech |
Kudrykiewicz |
SP SN |
9.94 |
7 |
2 |
WIKTOR |
KARPIŃSKI |
SP22 |
10.35 |
5 |
3 |
JAKUB |
SULIMA |
SP22 |
10.41 |
4 |
4 |
FILIP |
DZIĘCIOŁ |
SP22 |
10.48 |
3 |
5 |
MICHAŁ |
KWIATKOWSKI |
SP 21 |
10.81 |
2 |
6 |
Tomasz |
Świerkowski |
SP SN |
11.31 |
1 |
7 |
WOJCIECH |
KRYSIAK |
SP SN |
13.73 |
|
60/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
DANIEL |
WOŹNIAK |
SP 21 |
8.65 |
7 |
2 |
Jakub |
Nowak |
SP23 |
9.46 |
5 |
3 |
MARTIN |
RATAJCZYK |
SP 13 |
9.62 |
4 |
4 |
Wiktor |
Wytwer |
SP23 |
9.74 |
3 |
5 |
Wiktor |
Karbowiak |
SP23 |
10.77 |
2 |
6 |
Stanisław |
Wiśniewski |
SP SN |
10.83 |
1 |
7 |
Tymoteusz |
Urbaniak |
SP SN |
10.84 |
|
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Szymon |
Andrzejewski |
SP SN |
58.87 |
7 |
2 |
Adam |
Zawarski |
SP23 |
61.53 |
5 |
3 |
ADAM |
TRZECIAK |
SP22 |
61.94 |
4 |
4 |
Wiktor |
SZAŻAŁA |
SP 21 |
65.13 |
3 |
5 |
Paweł |
Skalski |
SP23 |
65.99 |
2 |
6 |
Bartosz |
Maślak |
SP SN |
66.98 |
1 |
7 |
ANTONI |
BĄK |
SP22 |
69.73 |
|
8 |
FRANCISZEK |
WITASIAK |
SP SN |
69.76 |
|
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
MACIEJ |
BĄK |
SP22 |
54.59 |
7 |
2 |
MACIEJ |
ZDYB |
SP22 |
63.50 |
5 |
3 |
ADAM |
KOWALSKI |
SP 21 |
66.50 |
4 |
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Błażej |
Bażant |
SP SN |
47.86 |
7 |
2 |
Michał |
Kliber |
SP23 |
54.52 |
5 |
3 |
Daniel |
Witasiak |
SP SN |
57.24 |
4 |
4 |
MACIEJ |
KRÓL |
SP 22 |
58.11 |
3 |
5 |
GRACJAN |
BOGACZ |
SP22 |
58.74 |
2 |
6 |
MIESZKO |
JANIAK |
SP SN |
60.92 |
PK |
7 |
Wiktor |
Kołodziński |
SP SN |
74.51 |
1 |
8 |
Kamil |
Sipka |
SP23 |
77.46 |
|
1000/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Tymon |
Cajdler |
SP SN |
5.22.18 |
7 |
2 |
Krzysztof |
Woźniak |
SP SN |
6.03.49 |
5 |
1000/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Piotr |
Pawlaczyk |
SP SN |
4.46.34 |
7 |
2 |
Maciej |
Niemiec |
SP23 |
5.00.12 |
5 |
1000/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
WIKTOR |
SZARZAŁA |
SP 21 |
3.51.72 |
7 |
W DAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Adam |
Zawarski |
SP23 |
3.49 |
7 |
2 |
Bartosz |
Maślak |
SP SN |
3.08 |
5 |
3 |
Paweł |
Skalski |
SP23 |
2.89 |
4 |
4 |
FRANCISZEK |
WITASIAK |
SP SN |
2.75 |
3 |
5 |
Wiktor |
Janczak |
SP23 |
2.66 |
2 |
6 |
Tymoteusz |
Cajdler |
SP SN |
2.66 |
1 |
7 |
Krzysztof |
Woźniak |
SP SN |
2.50 |
|
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
MACIEJ |
BĄK |
SP22 |
3.46 |
7 |
2 |
Tomasz |
Świerkowski |
SP SN |
3.35 |
5 |
3 |
FILIP |
DZIĘCIOŁ |
SP22 |
2.94 |
4 |
4 |
Piotr |
Pawlaczyk |
SP SN |
2.93 |
3 |
5 |
Wojciech |
Kudrykiewicz |
SP SN |
2.84 |
2 |
6 |
MACIEJ |
ZDYB |
SP22 |
2.78 |
1 |
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
WIKTOR |
JUSZCZAK |
SP 13 |
4.16 |
7 |
2 |
Wiktor |
Kłodziński |
SP SN |
4.08 |
5 |
3 |
MARTIN |
RATAJCZYK |
SP 13 |
4.01 |
4 |
4 |
Michał |
Kliber |
SP23 |
3.90 |
3 |
5 |
Daniel |
WOŹNIAK |
SP 21 |
3.85 |
2 |
6 |
Błażej |
Bażant |
SP SN |
3.84 |
1 |
7 |
Wiktor |
Karbowiak |
SP23 |
3.44 |
|
8 |
Daniel |
Witasiak |
SP SN |
3.39 |
|
9 |
Mieszko |
Janiak |
SP SN |
3.29 |
|
10 |
Tymoteusz |
Urbaniak |
SP SN |
3.28 |
|
P. PAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
SZYMON |
ANDRZEJEWSKI |
SP SN |
34.40 |
7 |
2 |
IGOR |
SZAŻAŁA |
SP 21 |
32.20 |
5 |
3 |
PIOTR |
NOGAJ |
SP22 |
26.10 |
4 |
4 |
WIKTOR |
WIERTELAK |
SP22 |
24.80 |
3 |
5 |
MACIEJ |
RUDOLF |
SP SN |
24.50 |
PK |
6 |
JAKUB |
BUCHNAJZER |
SP22 |
23.60 |
2 |
7 |
ADAM |
TRZECIAK |
SP22 |
18.50 |
1 |
8 |
ANTONI |
BĄK |
SP22 |
17.20 |
|
P.PAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
JAKUB |
SULIMA |
SP22 |
34.40 |
7 |
2 |
Michał |
Zdunek |
SP SN |
29.20 |
5 |
3 |
ADAM |
KOWALSKI |
SP 21 |
27.50 |
4 |
4 |
Jan |
Piękny |
SP SN |
25.20 |
3 |
5 |
WOJCIECH |
KRYSIAK |
SP SN |
24.90 |
2 |
6 |
WIKTOR |
KARPIŃSKI |
SP22 |
24.70 |
1 |
7 |
Michał |
KWIATKOWSKI |
SP 21 |
22.50 |
|
8 |
Maciej |
Niemiec |
SP23 |
19.00 |
|
P. PAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Wiktor |
SZARZAŁA |
SP 21 |
49.00 |
7 |
2 |
Jakub |
Nowak |
SP23 |
43.40 |
5 |
3 |
BARTOSZ |
MACIAK |
SP22 |
34.60 |
4 |
4 |
ADAM |
STEIN |
SP 13 |
34.20 |
3 |
5 |
JAKUB |
TYL |
SP 13 |
34.00 |
2 |
6 |
Stanisław |
Wiśniewski |
SP SN |
32.50 |
1 |
7 |
WOJCIECH |
KUBIŃSKI |
SP 13 |
31.00 |
|
8 |
Kamil |
Sipka |
SP23 |
30.60 |
|
9 |
MACIEJ |
KRÓL |
SP22 |
28.20 |
|
10 |
Wiktor |
Wytwer |
SP23 |
27.30 |
|
11 |
GRACJAN |
BOGACZ |
SP22 |
19.70 |
|
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
1 |
SP SN |
3.53.77 |
10 |
kl.V |
|
|
|
1 |
SP SN |
4.21.48 |
10 |
kl.VI |
|
|
|
1 |
SP 13 |
3.12.34 |
10 |
2 |
SP SN |
3.13.36 |
8 |
Komunikat
Końcowy „Złotego Mityngu”
Kalisz 15.06.2016
Dziewczęta
60pł
miejsce |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
1 |
Martyna |
Staszak |
SP17 |
11.97 |
2 |
Natalia |
Waszak |
SP17 |
12.18 |
3 |
NATALIA |
ŚWIDERSKA |
SP 14 |
12.78 |
4 |
Julia |
Marecka |
SP8 |
12.94 |
5 |
PATRYCJA |
RZOSKA |
SP 17 |
13.22 |
6 |
Oliwia |
Maciejewska |
SP18 |
13.51 |
7 |
NIKOLA |
PRZYBYŁ |
SP12 |
17.64 |
|
WIKTORIA |
BALCERZAK |
SP 14 |
20.00 |
60/IVEL.
SERIA 1
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Weronika |
Wojtaszek |
SP6 |
9.73 |
Q |
2 |
SANDRA |
WOŻNIAK |
SP14 |
10.15 |
Q |
3 |
Ola |
Farbicka |
sp16 |
10.17 |
|
4 |
GABRIELA |
SOBCZAK |
SP14 |
DNS |
|
SERIA 2
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Inez |
Stencel |
SP8 |
9.48 |
Q |
2 |
IGA |
JANICKA |
SP14 |
9.60 |
Q |
3 |
Natalia |
Szmyt |
SP 21 |
10.17 |
|
4 |
Anna |
Antoniak |
SP11 |
10.22 |
|
60/IV FINAŁ
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Inez |
Stencel |
SP8 |
9.66 |
2 |
Weronika |
Wojtaszek |
SP6 |
9.74 |
3 |
IGA |
JANICKA |
SP14 |
10.06 |
4 |
SANDRA |
WOŻNIAK |
SP14 |
10.28 |
60/V EL
SERIA 1
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Daria |
Matyjak |
SP 21 |
9.08 |
Q |
2 |
Weronika |
Gąsiorowska |
SP18 |
9.26 |
Q |
|
Ada |
Hofman |
SP 17 |
DNS |
|
SERIA 2
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Natalia |
Weszka |
SP 12 |
9.27 |
Q |
2 |
Maja |
Gałązka |
SP 12 |
9.74 |
|
|
NIKOLA |
KIEŁBIK |
SP14 |
DNS |
|
SERIA 3
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
MAJA |
ŁYSKOWKA |
SP8 |
8.58 |
Q |
2 |
JULIA |
BOGUSZ |
SP SN |
9.46 |
|
|
NATALIA |
KUBASIK |
SP 10 |
DNS |
|
60/V FINAŁ
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
MAJA |
ŁYSKOWKA |
SP8 |
8.60 |
2 |
Weronika |
Gąsiorowska |
SP18 |
9.19 |
3 |
Daria |
Matyjak |
SP 21 |
9.30 |
4 |
Natalia |
Weszka |
SP 12 |
9.34 |
60/VI EL
SERIA 1
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
WERONIKA |
KRAJEWSKA |
SP 10 |
8.52 |
Q |
2 |
Maria |
Lisiecka |
SP14 |
8.62 |
Q |
3 |
JOANNA |
CHANKIEWICZ |
SP 11 |
8.95 |
|
4 |
ALEKSANDRA |
BARTOSIK |
SP 10 |
8.99 |
|
SERIA 2
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
OLA |
KUBASIK |
SP14 |
8.60 |
Q |
2 |
JULIA |
NOWAKOWSKA |
SP7 |
8.78 |
Q |
3 |
KAMILA |
MALASIŃSKA |
SP 22 |
8.87 |
|
4 |
MARTYNA |
SKARUPA |
SP14 |
9.06 |
|
60/VI FINAŁ
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
WERONIKA |
KRAJEWSKA |
SP 10 |
8.62 |
2 |
Maria |
Lisiecka |
SP14 |
8.67 |
3 |
OLA |
KUBASIK |
SP14 |
8.80 |
4 |
JULIA |
NOWAKOWSKA |
SP7 |
8.82 |
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Julia |
Goździewicz |
SP17 |
52.18 |
2 |
Marta |
Kuśmierczak |
SP17 |
53.65 |
3 |
Ola |
Luty |
SP 17 |
55.36 |
4 |
KAROLINA |
STASIAK |
SP12 |
55.40 |
5 |
Weronika |
Baranowska |
SP18 |
56.43 |
6 |
JULIA |
MALCZEWSKA |
SP14 |
57.02 |
7 |
JAGODA |
RANIŚ |
SP22 |
57.78 |
8 |
OLIWIA |
RASZEWSKA |
SP14 |
58.05 |
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Zuzanna |
Sawińska |
SP18 |
53.68 |
2 |
Nikola |
Żubertowska |
sp16 |
54.73 |
3 |
Marta |
Stach |
SP6 |
55.22 |
4 |
Klaudia |
Cebulska |
SP17 |
55.47 |
5 |
Wiktoria |
Olszewska |
sp16 |
56.15 |
6 |
Aleksandra |
Balcerzyk |
SP18 |
57.27 |
7 |
ALEKSANDRA |
STEMPNIAK |
SP22 |
57.91 |
|
SANDRA |
SIKORA |
SP14 |
DNS |
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Vanessa |
Olszlegier |
SP18 |
53.48 |
2 |
Maria |
Brelińska |
SP17 |
55.00 |
3 |
Klaudia |
Cichecka |
SP17 |
55.30 |
4 |
Weronika |
Wyborna |
SP17 |
56.44 |
5 |
Julia |
Frydlewicz |
SP6 |
56.55 |
6 |
KATARZYNA |
NAWROCKA |
SP11 |
57.21 |
|
Adrianna |
Mielżyńska |
SP SN |
DNS |
|
NIKOLA |
GRABARCZYK |
SP 7 |
DNS |
600/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Kalaudia |
Antkowiak |
SP18 |
2.14.52 |
2 |
Alicja |
Brąszewska |
SP17 |
2.14.64 |
3 |
Kinga |
Szymczak |
SP6 |
2.20.68 |
4 |
Sandra |
Zielińska |
SP18 |
2.21.78 |
5 |
WIKTORIA |
ZBOŻNIK |
SP12 |
2.23.88 |
6 |
MAJA |
MUSIDLAK |
SP14 |
2.33.10 |
7 |
Wioletta |
Wojtaszek |
SP6 |
2.33.34 |
|
Julia |
Bednarska |
SP17 |
DNS |
600/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Wiktoria |
Plewka |
SP17 |
2.03.99 |
2 |
CELINA |
KAROLAK |
SP 15 |
2.04.34 |
3 |
Simona |
Strzałka |
SP6 |
2.08.69 |
4 |
SYLWIA |
KOWALSKA |
SP14 |
2.11.16 |
5 |
Julia |
Pietrzak |
SP18 |
2.13.12 |
6 |
Gabriela |
Kubczyk |
SP17 |
2.24.34 |
7 |
Zuzanna |
BANASIAK |
SP7 |
2.24.67 |
|
Amelia |
Tomaszowska |
SP8 |
DNS |
600/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Nikola |
Matuszczak |
SP 21 |
2.02.32 |
2 |
Nikola |
Sionkiewicz |
SP8 |
2.07.28 |
3 |
MAJA |
BRZUCHALSKA |
SP 10 |
2.08.26 |
4 |
Aleksandra |
Kunicka |
SP18 |
2.19.69 |
|
Aleksandra |
Chomuk |
SP 17 |
DNS |
|
MARTYNA |
KOPAŁA |
SP 16 |
DNS |
|
MARTYNA |
ZAKIERSKA |
SP14 |
DNS |
|
OLA |
CIEŚLAK |
SP14 |
DNS |
W DAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Julia |
Goździewicz |
SP17 |
3.85 |
2 |
Klaudia |
Antkowiak |
SP18 |
3.71 |
3 |
Ola |
Luty |
SP17 |
3.55 |
4 |
SANDRA |
WOŹNIAK |
SP 14 |
3.27 |
5 |
Wiktoria |
Zbożnik |
SP12 |
3.26 |
6 |
OLIWIA |
RASZEWSKA |
SP14 |
3.25 |
|
GABRYSIA |
SOBCZAK |
SP14 |
DNS |
|
Małgorzata |
Skurniak |
SP17 |
DNS |
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Daria |
Matyjak |
SP 21 |
4.08 |
2 |
MARTYNA |
TRENOGOW |
SP 10 |
3.80 |
3 |
Zuzanna |
Greberska |
SP6 |
3.60 |
4 |
Wiktoria |
Olszewska |
SP16 |
3.49 |
5 |
Zuzanna |
Sawińska |
SP18 |
3.42 |
6 |
Nadia |
Wojtysiak |
SP17 |
3.34 |
|
Ada |
Hofman |
SP 17 |
DNS |
|
Nicola |
Nowicka |
SP 12 |
DNS |
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
OLA |
KUBASIK |
SP14 |
4.33 |
2 |
OLA |
CIEŚLAK |
SP14 |
4.30 |
3 |
Aleksandra |
Kunicka |
SP18 |
4.20 |
4 |
Natalia |
Nowak |
sp16 |
4.03 |
5 |
Weronika |
Krajewska |
SP 10 |
3.95 |
6 |
LAURA |
ULATOWSKA |
SP 10 |
3.89 |
7 |
Nikola |
Matuszczak |
SP 21 |
3.82 |
|
WIKTORIA |
BALCERZAK |
SP14 |
DNS |
WZWYŻ/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Martyna |
Lisowska |
SP SN |
113 |
2 |
Maja |
Strejczek |
SP18 |
110 |
3 |
Kinga |
Szymczak |
SP6 |
110 |
4 |
OLA |
POPIOŁEK |
SP14 |
110 |
5 |
Maja |
Chojnacka |
SP SN |
105 |
6 |
WIKTORIA |
PŁONKA |
SP 7 |
105 |
7 |
Weronika |
Wojtaszek |
SP6 |
100 |
8 |
Oliwia |
Sójka |
SP17 |
100 |
9 |
NATALIA |
PAWLAK |
SP 14 |
100 |
|
Aleksandra |
Poniatowska |
SP18 |
DNS |
|
IGA |
JANICKA |
SP14 |
DNS |
|
Oliwia |
Juszczak |
sp16 |
DNS |
|
Adrianna |
Błasiak |
SP18 |
DNS |
|
ALICJA |
TARNAWSKA |
SP 6 |
DNS |
WZWYZ/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Julia |
Szmyt |
SP17 |
116 |
2 |
Weronika |
Gąsiorowska |
SP18 |
116 |
3 |
WIKTORIA |
Lisowicz |
SP 2 |
113 |
4 |
JULIA |
PIETRZAK |
SP 18 |
113 |
5 |
Martyna |
Pośpiech |
SP6 |
110 |
6 |
Julia |
Guzdek |
sp16 |
105 |
6 |
Gabrysia |
Kamańczyk |
sp16 |
105 |
8 |
Kamila |
Walczak |
SP 2 |
105 |
9 |
Anastazja |
Nowakowska |
sp16 |
105 |
|
Zofia |
Kucharzak |
SP6 |
DNS |
|
MARTYNA |
SAWICKA |
SP14 |
DNS |
|
NIKOLA |
KIEŁBIK |
SP14 |
DNS |
WZWYŻ/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
JULIA |
NOWAKOWSKA |
SP7 |
131 |
2 |
Aleksandra |
Antoniak |
SP11 |
129 |
3 |
Aleksandra |
Bartosik |
SP 10 |
127 |
4 |
Ismena |
Tylczyńska |
sp16 |
125 |
5 |
Aleksandra |
Wieczorek |
SP6 |
125 |
6 |
WIKTORIA |
GRABKA |
SP 16 |
120 |
7 |
Martyna |
Chachuła |
SP 2 |
115 |
8 |
Martyna |
Staszak |
SP17 |
115 |
P. PAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Ola |
Farbicka |
sp16 |
30.00 |
2 |
KAROLINA |
STASIAK |
SP12 |
30.00 |
3 |
Weronika |
Baranowska |
SP18 |
29.50 |
4 |
Zuzia |
Jung |
SP17 |
27.20 |
5 |
Julia |
Pawlaczyk |
SP6 |
26.10 |
6 |
Nikola |
Młynek |
SP18 |
23.20 |
7 |
Nadia |
Antczak |
SP8 |
21.20 |
8 |
Nikola |
Grabowska |
SP11 |
14.10 |
P. PAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
NATALIA |
WESZKA |
SP 12 |
35.10 |
2 |
Aleksandra |
Balcerzyk |
SP18 |
35.10 |
3 |
Dominika |
Stankiewicz |
SP17 |
31.00 |
4 |
Anna |
Wiss |
SP18 |
29.90 |
5 |
Nikola |
Stasiak |
SP18 |
29.00 |
6 |
SYLWIA |
KOWALSKA |
SP14 |
28.90 |
7 |
Zuzia |
Borowiak |
sp16 |
27.70 |
|
EMILA |
KRYSZTOFOWICZ |
SP12 |
DNS |
P. PAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Martyna |
Kopała |
sp16 |
42.70 |
2 |
Patrycja |
Rzoska |
SP17 |
42.60 |
3 |
Klaudia |
Cichecka |
SP17 |
42.50 |
4 |
MARTYNA |
ZAKIERSKA |
SP14 |
36.30 |
5 |
Patrycja |
Dziubińska |
SP18 |
34.00 |
6 |
Oliwia |
Pilarska |
sp16 |
30.90 |
7 |
MARIA |
LISIECKA |
SP14 |
30.30 |
8 |
Katarzyna |
Nawrocka |
SP11 |
29.10 |
CHÓD/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Emilia |
Wiśniewska |
SP17 |
6.08.22 |
2 |
JULIA |
GRZELACZYK |
SP 16 |
7.01.42 |
3 |
ZOFIA |
BRUŚ |
SP 12 |
7.15.79 |
3 |
WIKTORIA |
SZEREDA |
SP 12 |
7.15.79 |
5 |
Martyna |
Spalona |
SP8 |
7.41.47 |
CHÓD/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Zuzia |
Borowiak |
sp16 |
6.23.68 |
2 |
Elżbieta |
Samek |
SP8 |
6.41.15 |
3 |
Oliwia |
Ciszewska |
SP8 |
6.41.53 |
|
Anna |
Sobiś |
SP18 |
DNS |
|
Patrycja |
Rokicka |
SP8 |
DNS |
CHÓD/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Amelia |
Błażejewska |
SP8 |
6.00.64 |
2 |
GABRIELA |
ZDUNIAK |
SP11 |
6.18.32 |
3 |
Paulina |
Świeżyńska |
SP8 |
6.28.24 |
4 |
Weronika |
Pestka |
SP 12 |
6.50.70 |
5 |
ZUZANNA |
PRUS |
SP 16 |
7.07.18 |
6 |
Weronika |
Witczak |
SP 12 |
7.42.78 |
7 |
Julia |
Jabłońska |
SP 12 |
7.43.32 |
|
Julia |
Wawrzyniak |
SP8 |
DNS |
CHŁOPCY
60pł
Miejsce |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
1 |
MATEUSZ |
KOŚCIELAK |
SP 12 |
10.76 |
2 |
SEWERYN |
ŚWIDERSKI |
SP12 |
11.23 |
3 |
KACPER |
BIAŁAS |
SP12 |
12.26 |
4 |
SAMUEL |
SIPKA |
SP 12 |
12.58 |
5 |
Maciej |
Borowski |
SP18 |
12.58 |
6 |
Bartek |
Wawrzyniak |
sp16 |
13.47 |
7 |
DANIEL |
GRZELAK |
SP 18 |
13.50 |
8 |
Wojciech |
Kujawiński |
SP8 |
14.90 |
60/IV EL
SERIA 1
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Jan |
Kobyłka |
SP18 |
9.20 |
Q |
2 |
Tobiasz |
Gozdek |
sp16 |
9.27 |
Q |
3 |
Jan |
Krążyński |
SP17 |
9.57 |
|
4 |
Martin |
CHudaś |
SP8 |
9.59 |
|
SERIA 2
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Jan |
Kubiak |
SP14 |
9.44 |
Q |
2 |
PATRYK |
BANASIAK |
SP7 |
9.52 |
Q |
3 |
Jakub |
Trybek |
SP6 |
9.53 |
|
|
MARCEL |
OWCZAREK |
SP 10 |
DNS |
|
60/IV FINAŁ
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
PATRYK |
BANASIAK |
SP7 |
8.86 |
2 |
Tobiasz |
Gozdek |
sp16 |
9.24 |
3 |
Jan |
Kobyłka |
SP18 |
9.27 |
4 |
Jan |
Kubiak |
SP14 |
9.30 |
60/V EL
SERIA 1
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Simone |
Pica |
SP17 |
8.92 |
Q |
2 |
Szymon |
Olejnik |
SP8 |
9.12 |
Q |
3 |
Nikodem |
Olszewski |
SP18 |
9.15 |
|
4 |
Bartosz |
Andrzejewski |
SP6 |
9.51 |
|
SERIA 2
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
ALEX |
LEBIODA |
SP 10 |
8.87 |
Q |
2 |
Daniel |
Woźniak |
SP 21 |
9.12 |
Q |
3 |
Igor |
Cierniak |
SP8 |
9.16 |
|
4 |
Tomasz |
Hozakowski |
SP17 |
9.18 |
|
60/V FINAŁ
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Szymon |
Olejnik |
SP8 |
8.79 |
2 |
ALEX |
LEBIODA |
SP 10 |
8.90 |
3 |
Simone |
Pica |
SP17 |
8.97 |
4 |
Daniel |
Woźniak |
SP 21 |
8.99 |
60/VI EL
SERIA 1
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
MIKOŁAJ |
KURC |
SP8 |
7.84 |
Q |
2 |
Jędrzej |
Raczyk |
SP17 |
8.32 |
Q |
3 |
OSKAR |
ŚWIĘTKOWSKI |
SP 7 |
8.45 |
Q |
|
Jakub |
Konopa |
SP8 |
DNS |
|
SERIA 2
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
|
1 |
Wiktor |
Król |
SP8 |
7.98 |
Q |
2 |
WIKTOR |
WILCZYŃSKI |
SP 22 |
8.51 |
|
3 |
WOJCIECH |
RANIŚ |
SP22 |
8.72 |
|
4 |
Filip |
Król |
SP 16 |
8.78 |
|
60/VI FINAŁ
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
MIKOŁAJ |
KURC |
SP8 |
7.78 |
2 |
Filip |
Król |
SP 16 |
8.28 |
3 |
Jędrzej |
Raczyk |
SP17 |
8.35 |
4 |
OSKAR |
ŚWIĘTKOWSKI |
SP 7 |
8.65 |
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
SZYMON |
BORA |
SP 10 |
48.60 |
2 |
MACIEJ |
BĄK |
SP22 |
51.94 |
3 |
Jakub |
Biś |
sp16 |
53.26 |
4 |
Alan |
Kurcbach |
SP18 |
53.28 |
5 |
Szymon |
Gołebiewski |
SP18 |
53.99 |
6 |
Oskar |
Tyc |
SP17 |
55.39 |
7 |
KACPER |
SOBCZAK |
SP 17 |
60.92 |
|
ADRIAN |
BOŃCZYK |
SP7 |
DNS |
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Błażej |
Bażant |
SP SN |
47.53 |
2 |
FABIAN |
ŁUCZAK |
SP12 |
50.91 |
3 |
Wiktor |
Grześkiewicz |
SP14 |
51.34 |
4 |
Michał |
Kliber |
SP23 |
52.20 |
5 |
Aleks |
Kurcbach |
SP18 |
52.22 |
6 |
Kacper |
Sobczak |
SP 17 |
54.15 |
|
Patryk |
Zieliński |
sp16 |
DNS |
|
Jakub |
Zachara |
SP17 |
DNS |
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
JAKUB |
FRĄTCZAK |
sp16 |
46.19 |
2 |
Eliasz |
Kasołka |
sp16 |
46.43 |
3 |
Piotr |
Olczak |
SP17 |
46.80 |
4 |
JAKUB |
PIORUNOWSKI |
SP 12 |
47.70 |
5 |
Kuba |
Falczyński |
SP14 |
49.29 |
6 |
Łukasz |
Kardoliński |
SP14 |
49.50 |
7 |
MICHAŁ |
KLUSZCZYŃSKI |
SP7 |
53.58 |
|
Piotr |
Lewandowicz |
SP18 |
DNS |
1000/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Mikołaj |
Wojtczak |
sp16 |
3.37.94 |
2 |
Piotr |
Matelski |
SP 12 |
3.43.51 |
3 |
Jan |
Knapik |
SP18 |
3.54.14 |
4 |
Jakub |
Jener |
SP14 |
3.58.56 |
5 |
Bartosz |
Koechler |
SP18 |
4.12.97 |
6 |
Jakub |
Pyziak |
SP14 |
4.21.70 |
7 |
Wiktor |
Kleczewski |
SP8 |
DQ |
|
Jan |
Żyżniewski |
SP18 |
DNS |
1000/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Jakub |
Zachara |
SP 17 |
3.48.59 |
2 |
Łukasz |
Przygodzki |
SP18 |
3.50.58 |
3 |
Mikołaj |
Fursewicz-Dałek |
SP18 |
3.53.52 |
4 |
Bartosz |
Zydorczyk |
SP2 |
3.56.01 |
5 |
Benjamin |
Jędrzejewski |
SP14 |
3.58.87 |
|
Igor |
Jezierski |
SP14 |
DNS |
|
kacper |
Delebis |
sp16 |
DNS |
|
Igor |
Sipka |
SP 12 |
DNS |
1000/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Wiktor |
Krążyński |
SP 2 |
3.23.46 |
2 |
Jakub |
Hybś |
SP8 |
3.33.76 |
3 |
Kacper |
Poliński |
SP17 |
3.37.67 |
4 |
Bartosz |
Wojtas |
SP6 |
3.48.53 |
5 |
Kamil |
Przysiecki |
SP 17 |
3.48.92 |
6 |
ALEKS |
LEWANDOWSKI |
SP6 |
3.56.45 |
7 |
WIKTOR |
KŁYS |
SP 10 |
4.00.02 |
|
Kamil |
Zakrzewski |
SP14 |
DNS |
W DAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Jan |
Krążyński |
SP17 |
3.91 |
2 |
PAWEŁ |
NAWROCKI |
SP 11 |
3.90 |
3 |
Jakub |
Biś |
sp16 |
3.82 |
4 |
Mikołaj |
Wojtczak |
sp16 |
3.63 |
5 |
Szymon |
Bora |
SP 10 |
3.40 |
|
Kacper |
Mistrzak |
SP 12 |
DNS |
|
MARCEL |
OWCZAREK |
SP 10 |
DNS |
|
ADRIAN |
TALAR |
SP 12 |
DNS |
|
Jakub |
Paś |
SP17 |
DNS |
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Alex |
Lebioda |
SP 10 |
4.40 |
2 |
KACPER |
TARNAWSKI |
SP 11 |
4.38 |
3 |
Nikodem |
Olszewski |
SP18 |
4.36 |
4 |
Szymon |
Olejnik |
SP8 |
4.17 |
5 |
Michał |
Suchanecki |
SP6 |
4.01 |
6 |
Jakub |
Nowak |
SP23 |
3.95 |
7 |
Jakub |
Grześkiewicz |
SP14 |
3.88 |
8 |
Daniel |
Woźniak |
SP 21 |
3.86 |
|
Igor |
Jezierski |
SP14 |
DNS |
|
IGOR |
SIPKA |
SP 12 |
DNS |
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Mikołaj |
Kurc |
SP8 |
4.94 |
2 |
MATEUSZ |
KOŚCIELAK |
SP 12 |
4.73 |
3 |
WIKTOR |
WILCZYŃSKI |
SP22 |
4.66 |
4 |
Jędrzej |
Raczyk |
SP17 |
4.64 |
5 |
Eliasz |
Kasołka |
sp16 |
4.37 |
6 |
SAMUEL |
SIPKA |
SP 12 |
4.28 |
7 |
Wiktor |
Król |
SP8 |
3.80 |
|
JAKUB |
KONOPA |
SP 8 |
DNS |
WZWYŻ/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
JAKUB |
PYZIAK |
SP14 |
115 |
2 |
Jan |
Kubiak |
SP14 |
110 |
3 |
PATRYCJUSZ |
ŚNIEG |
SP 17 |
110 |
4 |
OSKAR |
TYC |
SP 17 |
110 |
5 |
Kacper |
Frydlewicz |
SP6 |
105 |
6 |
Norbert |
Durkiewicz |
SP14 |
105 |
7 |
Michał |
Mikołajewski |
SP14 |
100 |
7 |
Jakub |
Jener |
SP14 |
100 |
9 |
Jan |
Knapik |
SP18 |
100 |
10 |
Michał |
Ludwiczak |
SP14 |
95 |
|
Maciej |
Karolak |
SP18 |
DNS |
WZWYŻ/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Wiktor |
Banasiak |
SP14 |
138 |
2 |
Bartosz |
Andrzejewski |
SP6 |
135 |
3 |
Kevin |
Gościmiński |
SP18 |
123 |
4 |
Olaf |
Lissewski |
SP18 |
123 |
5 |
Jakub |
Zachara |
SP17 |
120 |
6 |
Kacper |
Kosakowski |
SP17 |
120 |
7 |
MIKOŁAJ |
DAŁEK |
SP 18 |
115 |
|
Eryk |
Korko |
SP 12 |
DNS |
WZWYŻ/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
MICHAŁ |
KLUSZCZYŃSKI |
SP7 |
140 |
2 |
Bartosz |
Wojtas |
SP6 |
130 |
3 |
Aleks |
Lewandowski |
SP6 |
130 |
4 |
Wiktor |
Bugajny |
SP14 |
130 |
5 |
Mateusz |
Wolf |
SP6 |
130 |
6 |
ARMAN |
HARUTYUNYAN |
SP7 |
120 |
7 |
Michał |
Grzegorski |
SP14 |
120 |
8 |
Dawid |
Jędrasik |
sp16 |
120 |
9 |
Łukasz |
Kardoliński |
SP14 |
110 |
|
Piotr |
Lewandowicz |
SP18 |
DNS |
P. PAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Tobiasz |
Gozdek |
sp16 |
43.10 |
2 |
Kacper |
Elcner |
SP 2 |
43.00 |
3 |
Michał |
Ozdowski |
SP 18 |
37.00 |
4 |
Jakub |
Sulima |
SP22 |
35.20 |
5 |
Martin |
Hudaś |
SP8 |
32.80 |
6 |
Jakub |
Chudziak |
sp16 |
32.30 |
7 |
Kacper |
Stasiak |
SP 12 |
DNS |
8 |
KACPER |
SOBCZAK |
SP17 |
DNS |
P. PAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Wiktor |
Szarzała |
SP 21 |
47.40 |
2 |
Stanisław |
Bartosz |
SP SN |
43.00 |
3 |
Fabian |
Łuczak |
SP 12 |
42.90 |
4 |
Marcin |
Zarzycki |
SP8 |
40.00 |
5 |
Jakub |
Walczak |
SP8 |
39.40 |
6 |
Łukasz |
Przygodzki |
SP18 |
38.80 |
7 |
Jakub |
Szmaja |
SP14 |
35.40 |
8 |
Patryk |
Andrzejak |
SP11 |
30.30 |
P. PAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
1 |
Szymon |
Wasiak |
SP 21 |
56.80 |
2 |
WOJCIECH |
ZDOBYCH |
SP 11 |
50.20 |
3 |
Nikodem |
Kranc |
SP18 |
49.50 |
4 |
Jakub |
Frątczak |
sp16 |
48.80 |
5 |
Maciej |
Borowski |
SP18 |
48.10 |
6 |
WOJCIECH |
RANIŚ |
SP22 |
47.70 |
7 |
Piotr |
Olczak |
SP17 |
46.60 |
8 |
Kacper |
Białas |
SP 12 |
42.60 |
CHÓD/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkola |
WYNIK |
1 |
Jan |
Żyżniewski |
SP18 |
6.22.76 |
2 |
Mateusz |
Zawada |
SP8 |
6.23.64 |
3 |
Aleksy |
Lachowicz |
sp16 |
6.24.37 |
CHÓD/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkola |
WYNIK |
1 |
Igor |
Bośniak |
sp16 |
6.58.63 |
2 |
Jan |
Rosiewicz |
SP 12 |
7.00.72 |
3 |
Filip |
Tułaziński |
SP8 |
7.12.00 |
|
Kuba |
Jankowski |
SP2 |
DNS |
CHÓD/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkola |
WYNIK |
1 |
KACPER |
BIAŁAS |
SP 12 |
6.16.55 |
2 |
Wojciech |
Kujawiński |
SP8 |
6.48.84 |
|
Jakub |
NOGAJ |
SP8 |
DNS |
Zawodnicy, którzy uzyskali najwartościowsze wyniki mityngu :
KLASY IV
Julia Goździewicz SP 17 300m/52.18
Szymon Bora SP 10 300m/48.60
KLASY V
Maja Łyskowka SP 8 60m/8.58
Wiktor Banasiak SP 14 wzwyż/138cm
KLASY VI
Weronika Krajewska SP 10 60m/8.52
Mikołaj Kurc SP 8 60m/7.78
Zbiórka uczniów 15.06.2016r godz. 9.30 - obiekty sportowe ZSG-H ul. Długosza
Dziewczęta
60PŁD | Ewa | Akulicz | SP18 | 11.91 | |
60PŁD | Natalia | Waszak | SP17 | 12.06 | |
60PŁD | Martyna | Staszak | SP17 | 12.53 | |
60PŁD | Julia | Marecka | SP8 | 13.01 | |
60PŁD | WIKTORIA | BALCERZAK | SP 14 | 13.15 | |
60PŁD | PATRYCJA | RZOSKA | SP 17 | 13.52 | |
60PŁD | NATALIA | ŚWIDERSKA | SP 14 | 13.72 | |
60PŁD | NIKOLA | PRZYBYŁ | SP12 | 13.88 | |
60D/IV | Weronika | Wojtaszek | SP6 | 09.27 | |
6OD/IV | IGA | JANICKA | SP14 | 09.32 | |
60D/IV | GABRIELA | SOBCZAK | SP14 | 09.70 | |
60D/IV | Inez | Stencel | SP8 | 10.02 | |
60D/IV | Ola | Farbicka | sp16 | 10.09 | |
60D/IV | Anna | Antoniak | SP11 | 10.18 | |
60D/IV | SANDRA | WOŻNIAK | SP14 | 10.22 | |
60D/IV | Natalia | Szmyt | SP 21 | 10.28 | |
60D/V | Maja | Łyskowka | SP8 | 8.97 | |
60D/V | Daria | Matyjak | SP 21 | 9.26 | |
60D/V | Natalia | Weszka | SP 12 | 9.49 | |
60D/V | Weronika | Gąsiorowska | SP18 | 9.52 | |
60D/V | NATALIA | KUBASIK | SP 10 | 9.58 | |
60D/V | Maja | Gałązka | SP 12 | 9.61 | |
60D/V | JULIA | BOGUSZ | SP SN | 9.67 | |
60D/V | Ada | Hofman | SP 17 | 9.68 | |
60D/V | NIKOLA | KIEŁBIK | SP14 | 9.69 | |
60D/VI | WERONIKA | KRAJEWSKA | SP 10 | 8.66 | |
60D/VI | JULIA | NOWAKOWSKA | SP7 | 8.79 | |
60D/VI | Maria | Lisiecka | SP14 | 8.87 | |
60D/VI | OLA | KUBASIK | SP14 | 8.93 | |
60D/VI | ALEKSANDRA | BARTOSIK | SP 10 | 8.96 | |
60D/VI | MARTYNA | SKARUPA | SP14 | 9.01 | |
60D/VI | JOANNA | CHANKIEWICZ | SP 11 | 9.06 | |
60D/VI | KAMILA | MALASIŃSKA | SP 22 | 9.08 | |
300D/IV | Julia | Goździewicz | SP17 | 55.34 | |
300D/IV | KAROLINA | STASIAK | SP12 | 55.35 | |
300D/IV | Marta | Kuśmierczak | SP17 | 55.88 | |
300D/IV | OLIWIA | RASZEWSKA | SP14 | 57.65 | |
300D/IV | JULIA | MALCZEWSKA | SP14 | 57.72 | |
300D/IV | JAGODA | RANIŚ | SP22 | 59.42 | |
300D/IV | Ola | Luty | SP 17 | 59.50 | |
300D/IV | Weronika | Baranowska | SP18 | 59.87 | |
300D/V | Zuzanna | Sawińska | SP18 | 54.31 | |
300D/V | Nikola | Żubertowska | sp16 | 55.96 | |
300D/V | Marta | Stach | SP6 | 56.22 | |
300D/V | SANDRA | SIKORA | SP14 | 56.24 | |
300D/V | ALEKSANDRA | STEMPNIAK | SP22 | 56.98 | |
300D/V | Wiktoria | Olszewska | sp16 | 57.06 | |
300D/V | Klaudia | Cebulska | SP17 | 57.13 | |
300D/V | Aleksandra | Balcerzyk | SP18 | 57.34 | |
300D/VI | Vanessa | Olszlegier | SP18 | 53.84 | |
300D/VI | Maria | Brelińska | SP17 | 54.32 | |
300D/VI | KATARZYNA | NAWROCKA | SP11 | 55.89 | |
300D/VI | Weronika | Jackowska | SP18 | 56.56 | |
300D/VI | Weronika | Wyborna | SP17 | 56.76 | |
300D/VI | Klaudia | Cichecka | SP17 | 56.90 | |
300D/VI | Adrianna | Mielżyńska | SP SN | 57.01 | |
300D/VI | Julia | Frydlewicz | SP6 | 57.24 | |
600D/IV | OLA | BAŁWAS | SP14 | 2.03.59 | |
600D/IV | Julia | Bednarska | SP17 | 2.14.38 | |
600D/IV | Kalaudia | Antkowiak | SP18 | 2.22.58 | |
600D/IV | WIKTORIA | ZBOŻNIK | SP12 | 2.23.86 | |
600D/IV | Alicja | Brąszewska | SP17 | 2.26.55 | |
600D/IV | Wioletta | Wojtaszek | SP6 | 2.27.38 | |
600D/IV | MAJA | MUSIDLAK | SP14 | 2.28.13 | |
600D/IV | Sandra | Zielińska | SP18 | 2.28.40 | |
600D/V | Wiktoria | Plewka | SP17 | 2.08.83 | |
600D/V | SYLWIA | KOWALSKA | SP14 | 2.12.24 | |
600D/V | Julia | Pietrzak | SP18 | 2.14.21 | |
600D/V | Simona | Strzałka | SP6 | 2.14.65 | |
600D/V | CELINA | KAROLAK | SP 15 | 2.16.96 | |
600D/V | Amelia | Tomaszowska | SP8 | 2.21.20 | |
600D/V | Gabriela | Kubczyk | SP17 | 2.21.69 | |
600D/V | Zuzanna | Greberska | SP6 | 2.22.19 | |
600D/VI | Nikola | Matuszczak | SP 21 | 2.03.24 | |
600D/VI | MAJA | BRZUCHALSKA | SP 10 | 2.07.82 | |
600D/VI | Aleksandra | Kunicka | SP18 | 2.09.63 | |
600D/VI | Aleksandra | Chomuk | SP 17 | 2.12.81 | |
600D/VI | MARTYNA | KOPAŁA | SP 16 | 2.12.83 | |
600D/VI | Kaja | Król | SP18 | 2.13.82 | |
600D/VI | Nikola | Sionkiewicz | SP8 | 2.14.29 | |
600D/VI | MARTYNA | ZAKIERSKA | SP14 | 2.16.10 | |
W DALD/IV | GABRYSIA | SOBCZAK | SP14 | 3.95 | |
W DALD/IV | Julia | Goździewicz | SP17 | 3.85 | |
W DALD/IV | SANDRA | WOŹNIAK | SP 14 | 3.78 | |
W DALD/IV | OLA | BAŁWAS | SP14 | 3.70 | |
W DALD/IV | OLIWIA | RASZEWSKA | SP14 | 3.62 | |
W DALD/IV | Klaudia | Antkowiak | SP18 | 3.58 | |
W DALD/IV | Ola | Luty | SP17 | 3.55 | |
W DALD/IV | Małgorzata | Skurniak | SP17 | 3.42 | |
W DALD/V | Daria | Matyjak | SP 21 | 4.09 | |
W DALD/V | Zuzanna | Greberska | SP6 | 4.08 | |
W DALD/V | Ada | Hofman | SP 17 | 3.92 | |
W DALD/V | Maja | Łyskowka | SP8 | 3.82 | |
W DALD/V | Nadia | Wojtysiak | SP17 | 3.80 | |
W DALD/V | Nicola | Nowicka | SP 12 | 3.80 | |
W DALD/V | MARTYNA | TRENOGOW | SP 10 | 3.70 | |
W DALD/V | Zuzanna | Sawińska | SP18 | 3.68 | |
W DALD/VI | Weronika | Krajewska | SP 10 | 4.35 | |
W DALD/VI | LAURA | ULATOWSKA | SP 10 | 4.25 | |
W DALD/VI | Nikola | Matuszczak | SP 21 | 4.21 | |
W DALD/VI | OLA | CIEŚLAK | SP14 | 4.18 | |
W DALD/VI | Natalia | Nowak | sp16 | 4.14 | |
W DALD/VI | OLA | KUBASIK | SP14 | 4.09 | |
W DALD/VI | WIKTORIA | BALCERZAK | SP14 | 4.08 | |
W DALD/VI | Aleksandra | Kunicka | SP18 | 4.08 | |
WZWYZD/IV | OLA | POPIOŁEK | SP14 | 115 | |
WZWYŻD/IV | Aleksandra | Poniatowska | SP18 | 110 | |
WZWYŻD/IV | Maja | Strejczek | SP18 | 110 | |
WZWYŻD/IV | IGA | JANICKA | SP14 | 105 | |
WZWYŻD/IV | Oliwia | Juszczak | sp16 | 105 | |
WZWYŻD/IV | Adrianna | Błasiak | SP18 | 105 | |
WZWYŻD/IV | Kinga | Szymczak | SP6 | 105 | |
WZWYŻD/IV | NATALIA | PAWLAK | SP 14 | 100 | |
WZWYŻD/IV | Oliwia | Sójka | SP17 | 100 | |
WZWYŻD/IV | WIKTORIA | PŁONKA | SP 7 | 100 | |
WZWYŻD/IV | Weronika | Wojtaszek | SP6 | 100 | |
WZWYŻD/IV | Martyna | Lisowska | SP SN | 100 | |
WZWYŻD/IV | Maja | Chojnacka | SP SN | 100 | |
WZWYŻD/IV | ALICJA | TARNAWSKA | SP 6 | 100 | |
WZWYŻD/V | Weronika | Gąsiorowska | SP18 | 115 | |
WZWYŻD/V | JULIA | PIETRZAK | SP 18 | 115 | |
WZWYŻD/V | Julia | Guzdek | sp16 | 115 | |
WZWYŻD/V | WIKTORIA | Lisowicz | SP 2 | 115 | |
WZWYŻD/V | Martyna | Pośpiech | SP6 | 110 | |
WZWYŻD/V | Zofia | Kucharzak | SP6 | 110 | |
WZWYŻD/V | Julia | Szmyt | SP17 | 110 | |
WZWYŻD/V | Anastazja | Nowakowska | sp16 | 110 | |
WZWYŻD/V | Gabrysia | Kamańczyk | sp16 | 110 | |
WZWYŻD/V | MARTYNA | SAWICKA | SP14 | 110 | |
WZWYŻD/V | Kamila | Walczak | SP 2 | 110 | |
WZWYŻD/V | NIKOLA | KIEŁBIK | SP14 | 110 | |
WZWYŻD/VI | Aleksandra | Wieczorek | SP6 | 129 | |
WZWYZD/VI | Martyna | Staszak | SP17 | 125 | |
WZWYZD/VI | Aleksandra | Antoniak | SP11 | 124 | |
WZWYZD/VI | Aleksandra | Bartosik | SP 10 | 124 | |
WZWYZD/VI | Martyna | Chachuła | SP 2 | 123 | |
WZWYZD/VI | JULIA | NOWAKOWSKA | SP7 | 122 | |
WZWYZD/VI | WIKTORIA | GRABKA | SP 16 | 120 | |
WZWYZD/VI | Ismena | Tylczyńska | sp16 | 120 | |
P.PALD/IV | Ola | Farbicka | sp16 | 35.00 | |
P.PALD/IV | KAROLINA | STASIAK | SP12 | 31.70 | |
P.PALD/IV | Weronika | Baranowska | SP18 | 28.60 | |
P.PALD/IV | Zuzia | Jung | SP17 | 26.80 | |
P.PALD/IV | Nadia | Antczak | SP8 | 26.00 | |
P.PALD/IV | Nikola | Młynek | SP18 | 26.00 | |
P.PALD/IV | Nikola | Grabowska | SP11 | 24.00 | |
P.PALD/IV | Julia | Pawlaczyk | SP6 | 23.20 | |
P.PALD/V | Aleksandra | Balcerzyk | SP18 | 38.80 | |
P.PALD/V | NATALIA | WESZKA | SP 12 | 34.80 | |
P.PALD/V | EMILA | KRYSZTOFOWICZ | SP12 | 34.20 | |
P.PALD/V | Nikola | Stasiak | SP18 | 33.40 | |
P.PALD/V | Anna | Wiss | SP18 | 33.00 | |
P.PALD/V | Dominika | Stankiewicz | SP17 | 33.00 | |
P.PALD/V | SYLWIA | KOWALSKA | SP14 | 32.90 | |
P.PALD/V | Zuzia | Borowiak | sp16 | 31.80 | |
P.PALD/VI | Patrycja | Rzoska | SP17 | 43.00 | |
P.PALD/VI | Martyna | Kopała | sp16 | 43.00 | |
P.PALD/VI | Klaudia | Cichecka | SP17 | 41.40 | |
P.PALD/VI | Katarzyna | Nawrocka | SP11 | 39.40 | |
P.PALD/VI | Patrycja | Dziubińska | SP18 | 38.00 | |
P.PALD/VI | MARIA | LISIECKA | SP14 | 37.00 | |
P.PALD/VI | Oliwia | Pilarska | sp16 | 35.00 | |
P.PALD/VI | MARTYNA | ZAKIERSKA | SP14 | 35.00 | |
CHÓDD/IV | Emilia | Wiśniewska | SP17 | 6.06.03 | |
CHÓDD/IV | ZOFIA | BRUŚ | SP 12 | 7.06.52 | |
CHÓDD/IV | Martyna | Spalona | SP8 | 7.09.84 | |
CHÓDD/IV | JULIA | GRZELACZYK | SP 16 | 7.12.29 | |
CHÓDD/IV | WIKTORIA | SZEREDA | SP 12 | 8.20.15 | |
CHÓDD/V | Zuzia | Borowiak | sp16 | 6.38.50 | |
CHÓDD/V | Oliwia | Ciszewska | SP8 | 6.53.03 | |
CHÓDD/V | Elżbieta | Samek | SP8 | 7.06.82 | |
CHÓDD/V | Anna | Sobiś | SP18 | 7.21.31 | |
CHÓDD/V | Patrycja | Rokicka | SP8 | 7.30.02 | |
CHÓDD/VI | Amelia | Błażejewska | SP8 | 6.10.03 | |
CHÓDD/VI | Paulina | Świeżyńska | SP8 | 6.38.81 | |
CHÓDD/VI | GABRIELA | ZDUNIAK | SP11 | 6.42.90 | |
CHÓDD/VI | Weronika | Pestka | SP 12 | 6.58.29 | |
CHÓDD/VI | ZUZANNA | PRUS | SP 16 | 7.04.93 | |
CHÓDD/VI | Weronika | Witczak | SP 12 | 7.07.46 | |
CHÓDD/VI | Julia | Jabłońska | SP 12 | 7.11.35 | |
CHÓDD/VI | Julia | Wawrzyniak | SP8 | 7.16.25 |
Chłopcy
60PŁCH/VI | SEWERYN | ŚWIDERSKI | SP12 | 11.11 |
60PŁCH/VI | MATEUSZ | KOŚCIELAK | SP 12 | 11.38 |
60PŁCH/VI | KACPER | BIAŁAS | SP12 | 11.43 |
60PŁCH/VI | SAMUEL | SIPKA | SP 12 | 12.24 |
60PŁCH/VI | Bartek | Wawrzyniak | sp16 | 12.74 |
60PŁCH/VI | Wojciech | Kujawiński | SP8 | 12.99 |
60PŁCH/VI | Maciej | Borowski | SP18 | 13.14 |
60PŁCH/VI | DANIEL | GRZELAK | SP 18 | 13.50 |
60CH/IV | Jan | Kobyłka | SP18 | 9.05 |
60CH/IV | PATRYK | BANASIAK | SP7 | 9.24 |
60CH/IV | Tobiasz | Gozdek | sp16 | 9.32 |
60CH/IV | Jakub | Trybek | SP6 | 9.39 |
60CH/IV | Jan | Krążyński | SP17 | 9.40 |
60CH/IV | Jan | Kubiak | SP14 | 9.51 |
60CH/IV | Martin | CHudaś | SP8 | 9.67 |
60CH/IV | MARCEL | OWCZAREK | SP 10 | 9.69 |
60CH/V | Szymon | Olejnik | SP8 | 8.72 |
60CH/V | Daniel | Woźniak | SP 21 | 9.04 |
60CH/V | Simone | Pica | SP17 | 9.05 |
60CH/V | Igor | Cierniak | SP8 | 9.12 |
60CH/V | Bartosz | Andrzejewski | SP6 | 9.12 |
60CH/V | ALEX | LEBIODA | SP 10 | 9.18 |
60CH/V | Nikodem | Olszewski | SP18 | 9.19 |
60CH/V | Tomasz | Hozakowski | SP17 | 9.26 |
60CH/VI | MIKOŁAJ | KURC | SP8 | 7.97 |
60CH/VI | Wiktor | Król | SP8 | 8.10 |
60CH/VI | Jędrzej | Raczyk | SP17 | 8.37 |
60CH/VI | WIKTOR | WILCZYŃSKI | SP 22 | 8.40 |
60CH/VI | Jakub | Konopa | SP8 | 8.57 |
60CH/VI | Filip | Król | SP 16 | 8.60 |
60CH/VI | OSKAR | ŚWIĘTKOWSKI | SP 7 | 8.62 |
60CH/VI | WOJCIECH | RANIŚ | SP22 | 8.77 |
300CH/IV | SZYMON | BORA | SP 10 | 49.69 |
300CH/IV | Jakub | Biś | sp16 | 52.62 |
300CH/IV | KACPER | SOBCZAK | SP 17 | 53.59 |
300CH/IV | MACIEJ | BĄK | SP22 | 54.51 |
300CH/IV | Alan | Kurcbach | SP18 | 54.52 |
300CH/IV | Szymon | Gołebiewski | SP18 | 54.52 |
300CH/IV | ADRIAN | BOŃCZYK | SP7 | 55.25 |
300CH/IV | Oskar | Tyc | SP17 | 55.45 |
300CH/V | Aleks | Kurcbach | SP18 | 51.48 |
300CH/V | Błażej | Bażant | SP SN | 51.62 |
300CH/V | Wiktor | Grześkiewicz | SP14 | 51.76 |
300CH/V | Patryk | Zieliński | sp16 | 51.98 |
300CH/V | FABIAN | ŁUCZAK | SP12 | 52.19 |
300CH/V | Jakub | Zachara | SP17 | 52.91 |
300CH/V | Kacper | Sobczak | SP 17 | 53.27 |
300CH/V | Michał | Kliber | SP23 | 53.30 |
300CH/VI | Mateusz | Różański | SP17 | 46.70 |
300CH/VI | JAKUB | FRĄTCZAK | sp16 | 47.54 |
300CH/VI | Piotr | Olczak | SP17 | 47.61 |
300CH/VI | Eliasz | Kasołka | sp16 | 47.92 |
300CH/VI | JAKUB | PIORUNOWSKI | SP 12 | 49.99 |
300CH/VI | Piotr | Lewandowicz | SP18 | 50.79 |
300CH/VI | Łukasz | Kardoliński | SP14 | 50.80 |
300CH/VI | Kuba | Falczyński | SP14 | 51.14 |
1000CH/IV | Mikołaj | Wojtczak | sp16 | 3.43.64 |
1000CH/IV | Jakub | Pyziak | SP14 | 3.45.07 |
1000CH/IV | Piotr | Matelski | SP 12 | 3.47.24 |
1000CH/IV | Jan | Knapik | SP18 | 3.54.41 |
1000CH/IV | Bartosz | Koechler | SP18 | 3.54.48 |
1000CH/IV | Jan | Żyżniewski | SP18 | 3.56.42 |
1000CH/IV | Wiktor | Kleczewski | SP8 | 3.59.41 |
1000CH/IV | Jakub | Jener | SP14 | 4.02.51 |
1000CH/V | Łukasz | Przygodzki | SP18 | 3.43.22 |
1000CH/V | Jakub | Zachara | SP 17 | 3.44.49 |
1000CH/V | Igor | Jezierski | SP14 | 3.44.82 |
1000CH/V | Bartosz | Zydorczyk | SP2 | 3.46.01 |
1000CH/V | kacper | Delebis | sp16 | 3.46.28 |
1000CH/V | Benjamin | Jędrzejewski | SP14 | 3.46.32 |
1000CH/V | Igor | Sipka | SP 12 | 3.49.33 |
1000CH/V | Mikołaj | Fursewicz-Dałek | SP18 | 3.51.89 |
1000CH/VI | Wiktor | Krążyński | SP 2 | 3.34.24 |
1000CH/VI | Gabriel | Sobczak | SP 17 | 3.34.46 |
1000CH/VI | Jakub | Hybś | SP8 | 3.35.13 |
1000CH/VI | Kamil | Przysiecki | SP 17 | 3.37.12 |
1000CH/VI | Bartosz | Wojtas | SP6 | 3.40.64 |
1000CH/VI | Kacper | Poliński | SP17 | 3.41.08 |
1000CH/VI | WIKTOR | KŁYS | SP 10 | 3.42.85 |
1000CH/VI | Kamil | Zakrzewski | SP14 | 3.45.59 |
W DALCH/IV | Szymon | Bora | SP 10 | 4.30 |
W DALCH/IV | PAWEŁ | NAWROCKI | SP 11 | 4.00 |
W DALCH/IV | Kacper | Mistrzak | SP 12 | 3.97 |
W DALCH/IV | Jan | Krążyński | SP17 | 3.95 |
W DALCH/IV | Jakub | Biś | sp16 | 3.95 |
W DALCH/IV | MARCEL | OWCZAREK | SP 10 | 3.85 |
W DALCH/IV | Mikołaj | Wojtczak | sp16 | 3.83 |
W DALCH/IV | ADRIAN | TALAR | SP 12 | 3.80 |
W DALCH/IV | Jakub | Paś | SP17 | 3.80 |
W DALCH/V | Szymon | Olejnik | SP8 | 4.40 |
W DALCH/V | Nikodem | Olszewski | SP18 | 4.39 |
W DALCH/V | Jakub | Grześkiewicz | SP14 | 4.20 |
W DALCH/V | Igor | Jezierski | SP14 | 4.09 |
W DALCH/V | Alex | Lebioda | SP 10 | 4.07 |
W DALCH/V | Daniel | Woźniak | SP 21 | 4.05 |
W DALCH/V | Jakub | Nowak | SP23 | 4.00 |
W DALCH/V | Michał | Suchanecki | SP6 | 3.97 |
W DALCH/V | KACPER | TARNAWSKI | SP 11 | 3.97 |
W DALCH/V | IGOR | SIPKA | SP 12 | 3.97 |
W DALCH/VI | MATEUSZ | KOŚCIELAK | SP 12 | 5.07 |
W DALCH/VI | Wiktor | Król | SP8 | 5.02 |
W DALCH/VI | Jędrzej | Raczyk | SP17 | 4.86 |
W DALCH/VI | Mikołaj | Kurc | SP8 | 4.80 |
W DALCH/VI | WIKTOR | WILCZYŃSKI | SP22 | 4.49 |
W DALCH/VI | Mateusz | Różański | SP17 | 4.47 |
W DALCH/VI | Eliasz | Kasołka | sp16 | 4.44 |
W DALCH/VI | SAMUEL | SIPKA | SP 12 | 4.34 |
WZWYŻCH/IV | Jan | Kubiak | SP14 | 121 |
WZWYŻCH/IV | JAKUB | PYZIAK | SP14 | 118 |
WZWYŻCH/IV | Maciej | Karolak | SP18 | 110 |
WZWYŻCH/IV | PATRYCJUSZ | ŚNIEG | SP 17 | 110 |
WZWYŻCH/IV | Jan | Knapik | SP18 | 110 |
WZWYŻCH/IV | Michał | Mikołajewski | SP14 | 105 |
WZWYŻCH/IV | Michał | Ludwiczak | SP14 | 105 |
WZWYŻCH/IV | Jakub | Jener | SP14 | 105 |
WZWYŻCH/IV | Norbert | Durkiewicz | SP14 | 105 |
WZWYŻCH/IV | OSKAR | TYC | SP 17 | 105 |
WZWYŻCH/IV | Kacper | Frydlewicz | SP6 | 105 |
WZWYZCH/V | Kevin | Gościmiński | SP18 | 130 |
WZWYZCH/V | Kacper | Kosakowski | SP17 | 125 |
WZWYZCH/V | Jakub | Zachara | SP17 | 125 |
WZWYZCH/V | Olaf | Lissewski | SP18 | 125 |
WZWYZCH/V | Eryk | Korko | SP 12 | 125 |
WZWYZCH/V | Wiktor | Banasiak | SP14 | 125 |
WZWYZCH/V | Bartosz | Andrzejewski | SP6 | 125 |
WZWYZCH/V | MIKOŁAJ | DAŁEK | SP 18 | 120 |
WZWYŻCH/VI | MICHAŁ | KLUSZCZYŃSKI | SP7 | 138 |
WZWYŻCH/VI | Dawid | Jędrasik | sp16 | 130 |
WZWYŻCH/VI | Łukasz | Kardoliński | SP14 | 127 |
WZWYŻCH/VI | ARMAN | HARUTYUNYAN | SP7 | 125 |
WZWYŻCH/VI | Bartosz | Wojtas | SP6 | 125 |
WZWYŻCH/VI | Mateusz | Wolf | SP6 | 125 |
WZWYŻCH/VI | Piotr | Lewandowicz | SP18 | 122 |
WZWYŻCH/VI | Wiktor | Bugajny | SP14 | 120 |
WZWYŻCH/VI | Michał | Grzegorski | SP14 | 120 |
WZWYŻCH/VI | Aleks | Lewandowski | SP6 | 120 |
P.PALCH/IV | Tobiasz | Gozdek | sp16 | 44.00 |
P.PALCH/IV | Michał | Ozdowski | SP18 | 38.00 |
P.PALCH/IV | Kacper | Elcner | SP 2 | 37.00 |
P.PALCH/IV | JAKUB | SULIMA | SP22 | 35.40 |
P.PALCH/IV | Martin | Hudaś | SP8 | 35.00 |
P.PALCH/IV | KACPER | STASIAK | SP 12 | 34.10 |
P.PALCH/IV | Kacper | Sobczak | SP17 | 34.00 |
P.PALCH/IV | Jakub | Chudziak | sp16 | 34.00 |
P.PALCH/V | Wiktor | Szarzała | SP 21 | 50.00 |
P.PALCH/V | Marcin | Zarzycki | SP8 | 44.30 |
P.PALCH/V | Fabian | Łuczak | SP 12 | 42.00 |
P.PALCH/V | Jakub | Szmaja | SP14 | 39.40 |
P.PALCH/V | Łukasz | Przygodzki | SP18 | 39.00 |
P.PALCH/V | Stanisław | Bartosz | SP SN | 39.00 |
P.PALCH/V | Jakub | Walczak | SP8 | 37.80 |
P.PALCH/V | Patryk | Andrzejak | SP11 | 37.50 |
P.PALCH/VI | Szymon | Wasiak | SP 21 | 55.00 |
P.PALCH/VI | Piotr | Olczak | SP17 | 51.00 |
P.PALCH/VI | Kacper | Białas | SP 12 | 50.00 |
P.PALCH/VI | WOJCIECH | ZDOBYCH | SP 11 | 49.60 |
P.PALCH/VI | WOJCIECH | RANIŚ | SP22 | 49.00 |
P.PALCH/VI | Maciej | Borowski | SP18 | 49.00 |
P.PALCH/VI | Jakub | Frątczak | sp16 | 48.00 |
P.PALCH/VI | Nikodem | Kranc | SP18 | 48.00 |
CHÓDCH/IV | Jan | Żyżniewski | SP18 | 6.18.76 |
CHÓDCH/IV | Aleksy | Lachowicz | sp16 | 6.43.06 |
CHÓDCH/IV | Mateusz | Zawada | SP8 | 6.45.76 |
CHÓDCH/V | Igor | Bośniak | sp16 | 6.51.09 |
CHÓDCH/V | Filip | Tułaziński | SP8 | 6.55.72 |
CHÓDCH/V | Jan | Rosiewicz | SP 12 | 7.24.00 |
CHÓDCH/V | Kuba | Jankowski | SP2 | 8.11.84 |
CHÓDCH/VI | KACPER | BIAŁAS | SP 12 | 6.39.56 |
CHÓDCH/VI | Wojciech | Kujawiński | SP8 | 6.56.24 |
CHÓDCH/VI | Jakub | NOGAJ | SP8 | 8.09.70 |
O ewentualnych skreśleniach z listy prosimy o kontakt z kol. P. Wiśniewskim lub W. Kuświkiem.
Komunikat ligi la
Gr. Zielona
25.05.2016r.
Klasyfikacja KOŃCOWA
miejsce |
szkoła |
I rzut |
II rzut |
III rzut |
suma |
1 |
SP 6 |
283,3 |
344 |
340 |
967,3 |
2 |
SP 22 |
114 |
159 |
141 |
414 |
3 |
SP 21 |
99 |
121 |
135 |
355 |
4 |
SP SN |
286,6 |
0 |
0 |
286,6 |
5 |
SP 23 |
51 |
59 |
63 |
173 |
6 |
SP 15 |
0 |
14 |
0 |
14 |
7 |
SP 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Dziewczęta
60/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Weronika |
Wojtaszek |
SP6 |
9.64 |
7 |
2 |
Natalia |
Szmyt |
SP 21 |
10.28 |
5 |
3 |
Julia |
Wyborna |
SP 21 |
10.55 |
4 |
4 |
AMELIA |
ROSIAK |
SP22 |
11.68 |
3 |
5 |
Malwina |
Sipka |
SP 21 |
12.26 |
2 |
60/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Daria |
Matyjak |
SP 21 |
9.34 |
7 |
60/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
KAMILA |
MALASIŃSKA |
SP 22 |
9.08 |
7 |
2 |
AGATA |
FABISIAK |
SP22 |
9.15 |
5 |
3 |
EWELINA |
SOŁTYSIAK |
SP 22 |
9.54 |
4 |
4 |
Anna |
Zawarska |
SP23 |
9.60 |
3 |
5 |
Jagoda |
Stępniewska |
SP 21 |
9.60 |
2 |
6 |
Zuzanna |
Głowacka |
SP6 |
9.70 |
1 |
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
JAGODA |
RANIŚ |
SP22 |
59.42 |
7 |
2 |
Aleksandra |
Olczak |
SP6 |
60.42 |
5 |
3 |
Zuzanna |
Dostal |
SP23 |
61.60 |
4 |
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Marta |
Stach |
SP6 |
56.22 |
7 |
2 |
ALEKSANDRA |
STEMPNIAK |
SP22 |
56.98 |
5 |
3 |
ZOFIA |
TARCHALSKA |
SP22 |
57.72 |
4 |
4 |
Martyna |
Pośpiech |
SP6 |
59.23 |
3 |
5 |
Zofia |
Kucharzak |
SP6 |
65.54 |
2 |
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Julia |
Frydlewicz |
SP6 |
57.24 |
7 |
2 |
Julia |
Janowska |
SP23 |
61.82 |
5 |
600/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Kinga |
Szymczak |
SP6 |
2.33.81 |
7 |
2 |
Wioletta |
Wojtaszek |
SP6 |
2.34.27 |
5 |
3 |
Julia |
Pawlaczyk |
SP6 |
2.44.61 |
4 |
600/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Simona |
Strzałka |
SP6 |
2.14.65 |
7 |
2 |
Zuzanna |
Greberska |
SP6 |
2.26.04 |
5 |
600/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Nikola |
Matuszczak |
SP 21 |
2.03.24 |
7 |
2 |
Aleksandra |
Janiak |
SP6 |
2.29.37 |
5 |
3 |
ZOFIA |
WALENDOWSKA |
SP6 |
2.29.62 |
4 |
4 |
ALEKSANDRA |
WIECZOREK |
SP6 |
2.29.87 |
3 |
W DAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Aleksandra |
Olczak |
SP6 |
3.33 |
7 |
2 |
Julia |
Wyborna |
SP 21 |
3.27 |
5 |
3 |
Natalia |
Szmyt |
SP 21 |
3.10 |
4 |
4 |
Zuzanna |
Dostal |
SP23 |
2.85 |
3 |
5 |
Malwina |
Sipka |
SP 21 |
2.75 |
2 |
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Daria |
Matyjak |
SP 21 |
4.09 |
7 |
2 |
Zuzanna |
Greberska |
SP6 |
3.78 |
5 |
3 |
Simona |
Strzałka |
SP6 |
3.16 |
4 |
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Nikola |
Matuszczak |
SP 21 |
4.21 |
7 |
2 |
Anna |
Zawarska |
SP23 |
3.97 |
5 |
3 |
Jagoda |
Stępniewska |
SP 21 |
3.80 |
4 |
4 |
Julia |
Janowska |
SP23 |
3.37 |
3 |
5 |
ZOFIA |
WALENDOWSKA |
SP6 |
3.00 |
2 |
WZWYŻ/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Kinga |
Szymczak |
SP6 |
105 |
7 |
2 |
Weronika |
Wojtaszek |
SP6 |
100 |
5 |
WZWYŻ/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Zofia |
Kucharzak |
SP6 |
110 |
7 |
2 |
Martyna |
Pośpiech |
SP6 |
105 |
5 |
WZWYŻ/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Aleksandra |
Wieczorek |
SP6 |
113 |
7 |
2 |
Julia |
Frydlewicz |
SP6 |
113 |
5 |
3 |
Zuzanna |
Głowacka |
SP6 |
105 |
4 |
P. PAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Julia |
Pawlaczyk |
SP6 |
23.20 |
7 |
2 |
JAGODA |
RANIŚ |
SP22 |
20.30 |
5 |
3 |
Wioletta |
Wojtaszek |
SP6 |
20.20 |
4 |
4 |
AMELIA |
ROSIAK |
SP22 |
13.30 |
3 |
P. PAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
ZOFIA |
TARCHALSKA |
SP22 |
16.50 |
7 |
2 |
ALEKSANDRA |
STEMPNIAK |
SP22 |
14.10 |
5 |
P. PAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Nikola |
Matuszczak |
SP 21 |
31.60 |
PK |
2 |
EWELINA |
SOŁTYSIAK |
SP22 |
30.80 |
7 |
3 |
AGATA |
FABISIAK |
SP22 |
20.50 |
5 |
4 |
KAMILA |
MALASIŃSKA |
SP22 |
20.30 |
4 |
5 |
Aleksandra |
Janiak |
SP6 |
16.10 |
3 |
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
kl. IV |
|
|
|
1 |
SP 6 |
BW |
10 |
kl.V |
|
|
|
1 |
SP 6 |
BW |
10 |
kl. VI |
|
|
|
1 |
SP21 |
3.07.70 |
10 |
2 |
SP6 |
3.18.55 |
8 |
CHŁOPCY
60/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Jakub |
Trybek |
SP6 |
9.41 |
7 |
2 |
Adam |
Zawarski |
SP23 |
10.25 |
5 |
3 |
Adam |
Kowlaski |
SP 21 |
10.68 |
4 |
4 |
Jakub |
Nowacki |
SP 21 |
10.89 |
3 |
60/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Daniel |
Woźniak |
SP 21 |
9.04 |
7 |
2 |
Bartosz |
Andrzejewski |
SP6 |
9.32 |
5 |
60/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
WIKTOR |
WILCZYŃSKI |
SP 22 |
8.40 |
7 |
2 |
WOJCIECH |
RANIŚ |
SP22 |
8.77 |
5 |
3 |
Szymon |
Wasiak |
SP 21 |
9.12 |
4 |
4 |
Martin |
Górka |
SP6 |
9.39 |
3 |
300/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
MACIEJ |
BĄK |
SP22 |
54.51 |
7 |
2 |
Kacper |
Frydlewicz |
SP6 |
56.52 |
5 |
3 |
Gabriel |
Piekarski |
SP 21 |
57.23 |
4 |
4 |
Dawid |
Jezierski |
SP6 |
59.01 |
3 |
5 |
MACIEJ |
ZDYB |
SP22 |
61.18 |
2 |
6 |
MACIEJ |
NIEMIEC |
SP23 |
61.74 |
1 |
7 |
Adam |
Wąsik |
SP 21 |
62.11 |
|
8 |
FILIP |
DZIĘCIOŁ |
SP22 |
64.20 |
PK |
9 |
JAKUB |
SULIMA |
SP22 |
65.00 |
|
10 |
WIKTOR |
KOBYŁKA |
SP22 |
66.02 |
|
300/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Michał |
Kliber |
SP23 |
53.30 |
7 |
2 |
Roland |
Kreczmer |
SP6 |
53.84 |
5 |
3 |
Jakub |
Nowak |
SP23 |
55.00 |
4 |
4 |
GRACJAN |
BOGACZ |
SP22 |
55.81 |
3 |
5 |
Wiktor |
Szarzałą |
SP21 |
57.65 |
2 |
6 |
Wiktor |
Wytwer |
SP23 |
64.11 |
1 |
7 |
Wiktor |
Karbowiak |
SP23 |
66.14 |
|
300/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
MATEUSZ |
WOLF |
SP6 |
52.07 |
7 |
2 |
WIKTOR |
BEMBEL |
SP22 |
56.81 |
5 |
3 |
BARTEK |
MAŚLAK |
SP 22 |
60.31 |
4 |
1000/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Wiktor |
Pietrasiak |
SP6 |
4.17.15 |
7 |
2 |
Jakub |
Grzeliński |
SP6 |
4.22.44 |
5 |
1000/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Jakub |
Hajdzony |
SP6 |
4.23.80 |
7 |
2 |
Wiktor |
Różycki |
SP6 |
4.24.31 |
5 |
3 |
Michał |
Suchanecki |
SP6 |
4.24.63 |
4 |
1000/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
wynik |
PKT |
1 |
Bartosz |
Wojtas |
SP6 |
3.40.64 |
7 |
2 |
ALEKS |
LEWANDOWSKI |
SP6 |
3.46.55 |
5 |
3 |
Kacper |
Żarnecki |
SP6 |
4.11.83 |
4 |
W DAL/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Jakub |
Trybek |
SP6 |
3.65 |
7 |
2 |
Adam |
Zawarski |
SP23 |
3.54 |
5 |
3 |
Gabriel |
Piekarski |
SP 21 |
3.39 |
4 |
4 |
Adam |
Kowlaski |
SP 21 |
3.16 |
PK |
5 |
Adam |
Wąsik |
SP 21 |
3.14 |
3 |
6 |
Jakub |
Nowacki |
SP 21 |
2.90 |
2 |
W DAL/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Daniel |
Woźniak |
SP 21 |
4.02 |
7 |
2 |
Jakub |
Nowak |
SP23 |
4.00 |
5 |
3 |
Michał |
Suchanecki |
SP6 |
3.97 |
4 |
4 |
Wiktor |
Karbowiak |
SP23 |
3.60 |
3 |
5 |
Michał |
Kliber |
SP23 |
3.58 |
2 |
W DAL/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
WIKTOR |
WILCZYŃSKI |
SP22 |
4.49 |
7 |
2 |
Szymon |
Wasiak |
SP 21 |
4.40 |
5 |
3 |
WIKTOR |
BEMBEL |
SP22 |
3.85 |
4 |
4 |
BARTEK |
MAŚLAK |
SP 22 |
3.00 |
PK |
WZWYŻ/IV
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Kacper |
Frydlewicz |
SP6 |
105 |
7 |
2 |
Wiktor |
Pietrasiak |
SP6 |
100 |
5 |
WZWYŻ/V
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Bartosz |
Andrzejewski |
SP6 |
125 |
7 |
2 |
Jakub |
Hajdziony |
SP6 |
110 |
5 |
3 |
Wiktor |
Różycki |
SP6 |
105 |
4 |
WZWYŻ/VI
MIEJSCE |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Mateusz |
Wolf |
SP6 |
125 |
7 |
2 |
Bartosz |
Wojtas |
SP6 |
125 |
5 |
3 |
Aleks |
Lewandowski |
SP6 |
110 |
4 |
P. PAL/IV
MIEJSCA |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
JAKUB |
SULIMA |
SP22 |
35.40 |
7 |
2 |
Dawid |
Jezierski |
SP6 |
31.80 |
5 |
3 |
WIKTOR |
KOBYŁKA |
SP22 |
25.20 |
4 |
4 |
MACIEJ |
BĄK |
SP22 |
25.00 |
3 |
5 |
Adam |
Kowalski |
SP 21 |
24.50 |
2 |
6 |
WIKTOR |
KARPIŃSKI |
SP22 |
23.30 |
1 |
7 |
MACIEJ |
ZDYB |
SP22 |
21.80 |
|
8 |
Jakub |
Grzeliński |
SP6 |
19.70 |
|
9 |
FILIP |
DZIĘCIOŁ |
SP22 |
19.00 |
PK |
P. PAL/V
MIEJSCA |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Wiktor |
Szarzała |
SP 21 |
50.00 |
7 |
2 |
BARTOSZ |
MACIAK |
SP22 |
33.00 |
5 |
3 |
Kamil |
Sipka |
SP23 |
29.70 |
4 |
4 |
Wiktor |
Wytwer |
SP23 |
27.20 |
3 |
5 |
Roland |
Kreczmer |
SP6 |
25.20 |
2 |
6 |
GRACJAN |
BOGACZ |
SP22 |
18.40 |
1 |
P. PAL/VI
MIEJSCA |
imię |
nazwisko |
szkoła |
WYNIK |
PKT |
1 |
Szymon |
Wasiak |
SP 21 |
55.00 |
7 |
2 |
WOJCIECH |
RANIŚ |
SP22 |
49.00 |
5 |
3 |
Martin |
Górka |
SP6 |
40.00 |
4 |
4 |
Kacper |
Żarnecki |
SP6 |
30.80 |
3 |
SZTAFETY
miejsce |
szkoła |
wynik |
pkt |
kl. IV |
|
|
|
1 |
SP6 |
3.14.56 |
10 |
2 |
SP21 |
3.31.27 |
8 |
kl.V |
|
|
|
1 |
SP6 |
BW |
10 |
kl. VI |
|
|
|
1 |
SP6 |
BW |
10 |
Strona 1 z 3